Ranking brytfann garnków – Jaka najlepsza?

Prezentujemy aktualne na luty 2024 zestawienia TOP brytfann garnków. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat pozycji, jakie przedstawia ranking brytfann garnków.

Ranking brytfann garnków – luty 2024

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych brytfann garnków. Ranking zawierający polecane brytfanny garnki jest aktualizowany na bieżąco.

☆ GSW Garnek żeliwny, 4,5 l / Brytfanna, 7 l / Brytfanna 2w1, 5,4 l / Naczynie do tagine, 2 l (30 cm / 4,5 l, Miętowy, Garnek do duszenia) ☆

GSW Garnek żeliwny, 4,5 l / Brytfanna, 7 l / Brytfanna 2w1, 5,4 l / Naczynie do tagine, 2 l (30 cm / 4,5 l, Miętowy, Garnek do duszenia) Najniższa Cena Online Opis towarumożna myć w zmywarkachdedykowana do wszelkich rodzajów kuchenek – jeszcze indukcyjnychgarnek (patelnia) przeznaczona pieczenia w piekarnikach do 240°Cgarnek do duszenia: ok. 30 cm / 6,2 kg / 4,5 lbrytfanna: ok. 33 x 25 cm / 8,05 kg / 7 lnaczynie do tagine: ok. 30 x 22 x 30 cm / 4,75 kg / 2 lbrytfanna 2w1: wymiary: ok. 35 x 34 x 15 cm (dł. X szer. X wys.)waga: ok. 7,25 kgpojemność: 5,4 lmateriał: emaliowane żeliwomożna myć w zmywarkach: takżaroodporność: do 240°Czarys: kolisty Garnek do duszeniaprodukowany ze zrównoważonego żeliwa, co umożliwia wieloletnie używanie, kolorowy na zewnątrz, biały wewnątrz. Słuszny kontakt z powierzchnią grzewczą zagwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długookresowe utrzymywanie ciepła na wszelkich rodzajach kuchenek - jeszcze indukcyjnych.BrytfannaOwalna, wyprodukowana ze jednostajnego żeliwa, co pozwala na wieloletnie stosowanie, kolorowa na zewnątrz, biała wewnątrz. Wewnątrz pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, zezwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Trafny kontakt z powierzchnią grzewczą zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i długookresowe utrzymywanie ciepła na wszystkich rodzajach kuchni - dodatkowo indukcyjnych.Naczynie do tagineokrągły tagine, naczynie rodem z Maroka, wykonany ze emaliowanego żeliwa. Umożliwia delikatne przygotowanie potraw i nad wyraz pasuje do utrzymywania ciepła potraw i ich serwowania. Kolorowa pokrywka ceramiczna służy do powolnego smażenia potraw we własnych sokach z zachowaniem ich smaku i cechy odżywczych, jak dodatkowo do energooszczędnego gotowania i duszenia. Optymalny kontakt z powierzchnią grzewczą gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długotrwałe utrzymywanie ciepła na wszelkich rodzajach kuchenek - ponadto indukcyjnych.Brytfanna 2w1stworzona z ciężkiego żeliwa, z naczyniem i przykrywką emaliowana w odcieniu beżowym w środku i w odcieniu szarym na zewnątrz. Gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła, a także długotrwałe zachowanie ciepła. Wyjątkowo wytrzymała, co pozwala na wieloletnie używanie. Pasuje do wszelkich rodzajów kuchenek - również indukcyjnych -, a także do piekarników (do 240 °C).
 • Producent GSW 

☆ Kinghoff Garnek 3,5l kh-3870 (5908287238701) ☆

Kinghoff Garnek 3,5l kh-3870 (5908287238701) Najniższa Cena Online Nowej generacji powłoka teflonowa ILAG NON STICK to wybór dla wszelkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować zarówno do gotowania na kuchence jak i w piekarniku (rączki metalowe bez elementów plastikowych) dopasowana do rodzaju kuchenek, także indukcyjnych. Dzięki progresywnemu uchwytowi rodzaju Aroma Knob można w automatyczny sposób dozować do wnętrza brytfanny olej albo oliwę np. smakową. Potrawa będzie dzięki czemu soczysta i nie przypali się. - Model towaru: KH-3870. - wymiary: 24 x 24 cm. - Wysokość: 9,5 cm. - Pokrywa ze szkła hartowanego wytworzona z wysokiej jakości odlewanego aluminium pokrytego powłoką teflonową ILAG NON STICK. Gotując na powłoce ILAG, zachowujesz prawdziwy smak potraw. Ekspresowo nagrzewająca się warstwa "zamyka" ścianki pokarmów (mięso, ryby ), sprawiając, iż minerały, witaminy i naturalne soki pozostają w ich wnętrzu. Do smażenia Ci trzeba niepokaźnej ilości tłuszczu lub wody. Dno akutermiczne nadzwyczajnie magazynuje ciepło, co daje oszczędność energii. Najwyższa jakość i funkcjonalność gwarantowana przez KINGHOFF. Wysoka temperatura to dla brytfanny nie problem! Materiał z którego stworzono naczynie równomiernie rozprowadza ciepło do niej dostarczane. Dzięki powłoce nieprzywierającej, nie doświadczą Państwo problemu z przyklejaniem i przypalaniem się produktów. Brytfanna wynajdzie zastosowanie na wszelkich rodzajach kuchni, także indukcyjnych i można ją myć w zmywarkach.
 • Producent KingHoff 
 • Pojemność 3.5 l
 • Średnica 24 cm
 • Wielkość zestawu pojedynczy garnek 
Inne Rankingi i Publikacje:  Ranking brytfann florina – Jaka najlepsza?

☆ Selsey le creuset - brytfanna żeliwna signature 22 cm pomarańczowa ☆

Selsey le creuset - brytfanna żeliwna signature 22 cm pomarańczowa Najniższa Cena Online Szukasz wielofunkcyjnego naczynia, które zupełnie odmieni Twoje podejście do przyrządzania potraw? Zależy Ci na jakości wykonania oraz najkorzystniejszych materiałach? W takim razie linia brytfann Signature okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Brytfanna żeliwna Signature spodoba się wszystkim miłośnikom gotowania. Żywe, pomarańczowe wybarwienie efektywnie ożywi monotonną kompozycję kuchni, należycie wyłamując się ze schematów i sprawiając, iż całość zyska na wyrazistości. Artykuł czerpie inspirację z naczyń stosowanych w kuchni przez nasze prababcie, jednak skutecznie usuwa ich wady przez wykorzystanie specjalnej, emaliowanej powłoki. Dzięki temu możesz cieszyć się funkcjonalnością żeliwa, jednocześnie unikając czasochłonnych zabiegów pielęgnacyjnych czy ryzyka zachowania w metalu smaku i zapachu przygotowanych wcześniej potraw! Signature funkcjonalną pokrywkę z pokaźnym uchwytem, który zezwala na bezproblemowe chwytanie choćby w grubych rękawicach kuchennych. Dodatkowo
 • Producent SELSEY 
 • Kolor pomarańczowy 
 • Średnica 22 cm
Inne Rankingi i Publikacje:  Ranking brytfann na ciasto – Jaka najlepsza?

Staramy się, aby nasze zestawienia pozwoliły w wyborze dobrego urządzenia. Poniżej prezentujemy najtańsze brytfanny garnki.


Najtańsze brytfanny garnki – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych brytfann garnków. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Kinghoff Garnek 3,5l kh-3870 (5908287238701) ☆

Kinghoff Garnek 3,5l kh-3870 (5908287238701) Najniższa Cena Online Nowej generacji powłoka teflonowa ILAG NON STICK to wybór dla wszelkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować zarówno do gotowania na kuchence jak i w piekarniku (rączki metalowe bez części plastikowych) przypasowana do typu kuchenek, także indukcyjnych. Dzięki progresywnemu uchwytowi typu Aroma Knob można w samoczynny sposób dozować do wnętrza brytfanny olej lub oliwę np. smakową. Potrawa będzie dzięki temu soczysta i nie przypali się. - Model artykułu: KH-3870. - wymiary: 24 x 24 cm. - Wysokość: 9,5 cm. - Pokrywa ze szkła hartowanego wytwarzana z wysokiej jakości odlewanego aluminium pokrytego warstwą teflonową ILAG NON STICK. Gotując na powłoce ILAG, zachowujesz prawdziwy smak potraw. Prędko nagrzewająca się powłoka "zamyka" ścianki pokarmów (mięso, ryby ), sprawiając, iż minerały, witaminy i naturalne soki pozostają w ich wnętrzu. Do smażenia Ci potrzeba nieznacznej ilości tłuszczu lub wody. Dno akutermiczne perfekcyjnie magazynuje ciepło, co daje oszczędność energii. Najwyższa jakość i funkcjonalność gwarantowana poprzez KINGHOFF. Wysoka temperatura to dla brytfanny nie problem! Materiał z którego stworzono naczynie równomiernie rozprowadza ciepło do niej dostarczane. Dzięki powłoce nieprzywierającej, nie doświadczą Państwo problemu z przyklejaniem i przypalaniem się produktów. Brytfanna znajdzie użycie na wszystkich rodzajach kuchni, także indukcyjnych oraz można ją myć w zmywarkach.
 • Producent KingHoff 
 • Pojemność 3.5 l
 • Średnica 24 cm
 • Wielkość zestawu pojedynczy garnek 

☆ Garnek darren brytfanna z pokrywką 7 l marki Homla ☆

Garnek darren brytfanna z pokrywką 7 l marki Homla Najniższa Cena Online pojemność: 7,7 L Na wszystkie warianty kuchenek i do piekarnika Gładka i szczelna powłoka marmurkowa Uchwyt z otworkiem do dolewania wody albo oliwy Mycie w zmywarce Materiał: aluminium Brytfanna do pieczenia z pokrywką Brytfanna, dzięki której przyrządzisz mnóstwo pysznych dań mięsnych, warzywnych i zapiekanek. Przydatne, komfortowe w użytkowaniu naczynie, którego nie może zabraknąć w Twojej kuchni. Brytfanki możesz używać na każdej kuchence, ma wyprofilowane uchwyty boczne, które z łatwością trzymać dłonią w rękawicy kuchennej lub przez ściereczkę. Przeznaczenie Brytfanna HOMLA DARREN asygnowana jest do pieczenia, duszenia, gotowania i zapiekania na każdym rodzaju kuchenek - elektrycznych, gazowych, indukcyjnych oraz ceramicznych. Wykorzystasz ją także do pieczenia, a także zapiekania potraw w piekarniku. Uchwyt został skonstruowany tak, abyś mogła w trkacie pieczenia dolewać oliwę lub wodę, bez zdejmowania pokrywki. Maksymalna temperatura pracy wynosi 250 poziomów C dla samego naczynia i 180 poziomów C dla naczynia z pokrywką. Materiał Brytfanna wyprodukowana jest z wysokiej jakości aluminium z trwałą, wytrzymałą na ścieranie warstwą. Pokrywka ze szkła hartowanego ma okuty otworek odprowadzający parę, a także silikonową uszczelkę gwarantującą szczelne zamknięcie naczynia. Dzięki powłoce marmurkowej prosto utrzymasz brytfannę w czystości, zalecane jest mycie ręczne. Dane uzupełniające: wymiary całkowite: 41 x 25,7 x 11 cm (szer. X dł. X wys.), wymiary wewnętrzne (przy górnej krawędzi): 35 x 24 cm, rozmiary wewnętrzne dna: 31,5 x 21,5 cm, wysokość wewnętrzna: 10,5 cm, wymiary zewnętrzne dna: 32 x 22 cm, wysokość z pokrywką 15 cm, średnica pola styku dna z powierzchnią płyty: 18 cm, wymiary pokrywki: 35,5 x 25,5 cm, waga: 1367 g.
 • Producent HOMLA 

☆ GSW Garnek żeliwny, 4,5 l / Brytfanna, 7 l / Brytfanna 2w1, 5,4 l / Naczynie do tagine, 2 l (30 cm / 4,5 l, Kremowy, Garnek do duszenia) (4005643717458) ☆

GSW Garnek żeliwny, 4,5 l / Brytfanna, 7 l / Brytfanna 2w1, 5,4 l / Naczynie do tagine, 2 l (30 cm / 4,5 l, Kremowy, Garnek do duszenia) (4005643717458) Najniższa Cena Online Opis produktumożna myć w zmywarkachasygnowana do wszelkich rodzajów kuchenek – w dodatku indukcyjnychgarnek (patelnia) dedykowana pieczenia w piekarnikach do 240°Cgarnek do duszenia: ok. 30 cm / 6,2 kg / 4,5 lbrytfanna: ok. 33 x 25 cm / 8,05 kg / 7 lnaczynie do tagine: ok. 30 x 22 x 30 cm / 4,75 kg / 2 lbrytfanna 2w1: wymiary: ok. 35 x 34 x 15 cm (dł. X szer. X wys.)waga: ok. 7,25 kgpojemność: 5,4 lmateriał: emaliowane żeliwomożna myć w zmywarkach: takżaroodporność: do 240°Ckształt: kolisty Garnek do duszeniawytwarzany ze stabilnego żeliwa, co pozwala na wieloletnie wykorzystywanie, barwny na zewnątrz, biały w środku. Trafny kontakt z powierzchnią grzewczą gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długofalowe utrzymywanie ciepła na wszelkich rodzajach kuchenek - także indukcyjnych.BrytfannaOwalna, wyprodukowana ze zrównoważonego żeliwa, co pozwala na wieloletnie wykorzystywanie, kolorowa na zewnątrz, biała w środku. We wnętrzu pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, zezwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Adekwatny kontakt z powierzchnią grzewczą gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długotrwałe utrzymywanie ciepła na wszystkich rodzajach kuchni - też indukcyjnych.Naczynie do taginekrągły tagine, naczynie rodem z Maroka, wytworzony ze emaliowanego żeliwa. Zezwala na delikatne przygotowanie potraw i stanowczo nadaje się do utrzymywania ciepła potraw i ich serwowania. Kolorowa pokrywka ceramiczna służy do powolnego smażenia potraw we własnych sokach z zachowaniem ich smaku i właściwości odżywczych, jak na dodatek do energooszczędnego gotowania i duszenia. Stosowny kontakt z powierzchnią cieplną zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i długookresowe utrzymywanie ciepła na wszelkich rodzajach kuchenek - ponadto indukcyjnych.Brytfanna 2w1produkowana z ciężkiego żeliwa, z naczyniem i przykrywką emaliowana w kolorze beżowym we wnętrzu i w odcieniu szarym na zewnątrz. Zagwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła, a także długofalowe zachowanie ciepła. Wyjątkowo wytrzymała, co umożliwia wieloletnie wykorzystywanie. Nadaje się do wszelkich rodzajów kuchenek - jeszcze indukcyjnych - i do piekarników (do 240 °C).
 • Producent GSW 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking blenderów turystycznych - Jaki najlepszy?

☆ GSW Garnek żeliwny, 4,5 l / Brytfanna, 7 l / Brytfanna 2w1, 5,4 l / Naczynie do tagine, 2 l (4005643717281) ☆

GSW Garnek żeliwny, 4,5 l / Brytfanna, 7 l / Brytfanna 2w1, 5,4 l / Naczynie do tagine, 2 l (4005643717281) Najniższa Cena Online Opis artykułumożna myć w zmywarkachprzeznaczona do wszelkich rodzajów kuchenek – dodatkowo indukcyjnychgarnek (patelnia) dedykowana pieczenia w piekarnikach do 240°Cgarnek do duszenia: ok. 30 cm / 6,2 kg / 4,5 lbrytfanna: ok. 33 x 25 cm / 8,05 kg / 7 lnaczynie do tagine: ok. 30 x 22 x 30 cm / 4,75 kg / 2 lbrytfanna 2w1: rozmiary: ok. 0,35 x 0,34 x 0,15 (dł. X szer. X wys.)waga: ok. 7,25 kgpojemność: 5,4 lmateriał: emaliowane żeliwomożna myć w zmywarkach: takżaroodporność: do 240°Ckształt: krągły Garnek do duszeniastworzony ze zrównoważonego żeliwa, co zezwala na wieloletnie wykorzystywanie, kolorowy na zewnątrz, biały w środku. We wnętrzu pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, zezwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Adekwatny kontakt z powierzchnią grzewczą zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i długofalowe utrzymywanie ciepła na wszystkich rodzajach kuchni - jeszcze indukcyjnych.BrytfannaOwalna, tworzona ze jednostajnego żeliwa, co umożliwia wieloletnie używanie, kolorowa na zewnątrz, biała w środku. Wewnątrz pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, pozwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Stosowny kontakt z powierzchnią cieplną zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i długofalowe utrzymywanie ciepła na wszystkich rodzajach kuchenek - ponadto indukcyjnych.Naczynie do taginekrągły tagine, naczynie rodem z Maroka, tworzony ze emaliowanego żeliwa. Pozwala na delikatne przygotowanie potraw i wyjątkowo pasuje do utrzymywania ciepła potraw i ich serwowania. Kolorowa pokrywka ceramiczna służy do powolnego smażenia potraw we własnych sokach z zachowaniem ich smaku i właściwości odżywczych, jak ponadto do energooszczędnego gotowania i duszenia. Trafny kontakt z powierzchnią cieplną zagwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długofalowe utrzymywanie ciepła na wszelkich rodzajach kuchni - jeszcze indukcyjnych.Brytfanna 2w1stworzona z ciężkiego żeliwa, z naczyniem i przykrywką emaliowana w kolorze beżowym we wnętrzu i w kolorze szarym na zewnątrz. Zagwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długotrwałe zachowanie ciepła. We wnętrzu pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, pozwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Wyjątkowo wytrzymała, co zezwala na wieloletnie stosowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchni - ponadto indukcyjnych -, a także do piekarników (do 240 °C).
 • Producent GSW 
 • Pojemność 7 l

☆ Gsw garnek żeliwny, 4,5 l / brytfanna, 7 l / brytfanna 2w1, 5,4 l / naczynie do tagine, 2 l (30 cm / 4,5 l, żółty, garnek do duszenia) ☆

Gsw garnek żeliwny, 4,5 l / brytfanna, 7 l / brytfanna 2w1, 5,4 l / naczynie do tagine, 2 l (30 cm / 4,5 l, żółty, garnek do duszenia) Najniższa Cena Online Opis artykułumożna myć w zmywarkachdedykowana do wszelkich rodzajów kuchenek – ponadto indukcyjnychgarnek (patelnia) przeznaczona pieczenia w piekarnikach do 240°Cgarnek do duszenia: ok. 30 cm / 6,2 kg / 4,5 lbrytfanna: ok. 33 x 25 cm / 8,05 kg / 7 lnaczynie do tagine: ok. 30 x 22 x 30 cm / 4,75 kg / 2 lbrytfanna 2w1: wymiary: ok. 35 x 34 x 15 cm (dł. X szer. X wys.)waga: ok. 7,25 kgpojemność: 5,4 lmateriał: emaliowane żeliwomożna myć w zmywarkach: takżaroodporność: do 240°Czarys: kolisty Garnek do duszeniawytwarzany ze zrównoważonego żeliwa, co zezwala na wieloletnie wykorzystywanie, barwny na zewnątrz, biały wewnątrz. Trafny kontakt z powierzchnią cieplną gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długofalowe utrzymywanie ciepła na wszelkich rodzajach kuchenek - również indukcyjnych.BrytfannaOwalna, wytwarzana ze stabilnego żeliwa, co pozwala na wieloletnie wykorzystywanie, kolorowa na zewnątrz, biała wewnątrz. Wewnątrz pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, zezwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Optymalny kontakt z powierzchnią grzewczą zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła i długookresowe utrzymywanie ciepła na wszystkich rodzajach kuchenek - też indukcyjnych.Naczynie do taginekolisty tagine, naczynie rodem z Maroka, wyprodukowany ze emaliowanego żeliwa. Zezwala na delikatne przygotowanie potraw i istotnie nadaje się do utrzymywania ciepła potraw i ich serwowania. Kolorowa pokrywka ceramiczna służy do powolnego smażenia potraw we własnych sokach z zachowaniem ich smaku i parametry odżywczych, jak w dodatku do energooszczędnego gotowania i duszenia. Stosowny kontakt z powierzchnią grzejną gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długookresowe utrzymywanie ciepła na wszelkich rodzajach kuchenek - ponadto indukcyjnych.Brytfanna 2w1wyprodukowana z ciężkiego żeliwa, z naczyniem i przykrywką emaliowana w kolorze beżowym wewnątrz i w odcieniu szarym na zewnątrz. Zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła, a także długofalowe zachowanie ciepła. Wyjątkowo wytrzymała, co zezwala na wieloletnie stosowanie. Pasuje do wszystkich rodzajów kuchni - także indukcyjnych -, a także do piekarników (do 240 °C).
 • Producent GSW 

☆ GSW Garnek żeliwny, 4,5 l / Brytfanna, 7 l / Brytfanna 2w1, 5,4 l / Naczynie do tagine, 2 l (33 x 25 cm / 7 l, Żółty, Brytfanna) ☆

GSW Garnek żeliwny, 4,5 l / Brytfanna, 7 l / Brytfanna 2w1, 5,4 l / Naczynie do tagine, 2 l (33 x 25 cm / 7 l, Żółty, Brytfanna) Najniższa Cena Online Opis towarumożna myć w zmywarkachprzeznaczona do wszystkich rodzajów kuchni – w dodatku indukcyjnychgarnek (patelnia) dedykowana pieczenia w piekarnikach do 240°Cgarnek do duszenia: ok. 30 cm / 6,2 kg / 4,5 lbrytfanna: ok. 33 x 25 cm / 8,05 kg / 7 lnaczynie do tagine: ok. 30 x 22 x 30 cm / 4,75 kg / 2 lbrytfanna 2w1: rozmiary: ok. 35 x 34 x 15 cm (dł. X szer. X wys.)waga: ok. 7,25 kgpojemność: 5,4 lmateriał: emaliowane żeliwomożna myć w zmywarkach: takżaroodporność: do 240°Czarys: krągły Garnek do duszeniaprodukowany ze stabilnego żeliwa, co umożliwia wieloletnie użytkowanie, kolorowy na zewnątrz, biały we wnętrzu. Optymalny kontakt z powierzchnią grzejną zagwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długotrwałe utrzymywanie ciepła na wszystkich rodzajach kuchenek - także indukcyjnych.BrytfannaOwalna, tworzona ze stabilnego żeliwa, co umożliwia wieloletnie wykorzystywanie, kolorowa na zewnątrz, biała w środku. We wnętrzu pokrywki znajdują się wypustki, z których woda spływa równomiernie na potrawę, pozwalając na jej zdrowe duszenie we własnym soku. Adekwatny kontakt z powierzchnią cieplną gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długookresowe utrzymywanie ciepła na wszelkich rodzajach kuchenek - też indukcyjnych.Naczynie do tagineokrągły tagine, naczynie rodem z Maroka, wytwarzany ze emaliowanego żeliwa. Zezwala na delikatne przygotowanie potraw i wyjątkowo pasuje do utrzymywania ciepła potraw i ich serwowania. Kolorowa pokrywka ceramiczna służy do powolnego smażenia potraw we własnych sokach z zachowaniem ich smaku i właściwości odżywczych, jak ponadto do energooszczędnego gotowania i duszenia. Stosowny kontakt z powierzchnią grzewczą gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła i długofalowe utrzymywanie ciepła na wszelkich rodzajach kuchni - również indukcyjnych.Brytfanna 2w1tworzona z ciężkiego żeliwa, z naczyniem i przykrywką emaliowana w kolorze beżowym wewnątrz i w kolorze szarym na zewnątrz. Zapewnia równomierne rozprowadzanie ciepła oraz długookresowe zachowanie ciepła. Wyjątkowo wytrzymała, co zezwala na wieloletnie stosowanie. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek - też indukcyjnych - oraz do piekarników (do 240 °C).
 • Producent GSW 

Podsumowanie, czyli jaki garnek brytfanna będzie dobry? TOP3 modeli


Next Post

Ranking brytfann do chleba – Jaka najlepsza?

pon. cze 21 , 2021
Prezentujemy aktualne na zestawienia TOP brytfann do chleba. Zachęcamy do […]

Inne witaminy oraz poradniki z rankingami

WITAMINY