ranking sokowirówek do warzyw – Jaka najlepsza?

Prezentujemy aktualne na sierpień 2022 zestawienia TOP sokowirówek do warzyw. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat pozycji, jakie przedstawia ranking sokowirówek do warzyw.

Ranking sokowirówek do warzyw – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek do warzyw. Ranking zawierający polecane sokowirówki do warzyw jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sokowirówka, wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców Cold Press Santos 65 ☆

Sokowirówka, wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców Cold Press Santos 65 Najniższa Cena Online Wyciskarka do soków 65 | 650W | 200x300x(H)350mm, Opis towaru: Wyciskarka do soków Santos 65 to rozwiązanie do wszystkich barów z sokami, restauracji i sklepów, w których sok ma być wyciskany na żądanie, na oczach klienta. To nowy sposób wyciskania soku. Nad wyraz powolne wyciskanie wszystkich rodzajów owoców, warzyw, zieleniny i zachowanie witamin, wartości odżywczych, enzymów i minerałów. Firma Santos posiada dwa patenty na system wyciskania na zimno, który jest prawdziwą innowacją na rynku. BŁYSKAWICZNE WYCISKANIE NA ZIMNO: po prostu naciśnij i pij! Przemysłowa wyciskarka do soków wyciskająca na zimno: Aluminiowa pokrywa i strefa na składniki ze stali nierdzewnej. Wyekwipowana w bezusterkowy silnik indukcyjny. Heavy duty. Nowy sposób wyciskania: ustaw prędkość i rozmiar filtrowania, aby uzyskać taki sok, jaki chcesz. Świeżo wyciskany sok na żądanie, na oczach klientów. Wyciskanie na zimno zachowuje maksymalną ilość wartości odżywczych, enzymów, minerałów i witamin. Wsad XL: szeroki otwór wsadowy Ø79,5mm, by wyciskać całe owoce i warzywa. Krojenie na kawałki nie jest wymagane. Nieskomplikowane czyszczenie: Wyjmowany popychacz i system wyciskający dla nieskomplikowanego czyszczenia (dobrano do zmywarek). unikatowa wydajność: Maksymalna ekstrakcja soku. Speyfikacja technologiczna: Silnik Jednofazowy, 220 - 240 V - 50/60 Hz - 650 W 100 - 120 V - 50/60 Hz - 650 W, szybkość: Od 5 do 80 obrotów na minutę, Waga Netto: 28 kg W opakowaniu: 31 kg, wymiary: Netto D: 200 mm W: 350 mm H: 650 mm, rozmiary: W opakowaniu D: 350 mm W: 500 mm H: 700 mm, JAKIE SĄ KORZYŚCI WYCISKARKI DO SOKÓW NA ZIMNO firmy SANTOS? URZĄDZENIE PRZEMYSŁOWE: Aluminiowa obudowa ze strefą na komponenty ze stali nierdzewnej. zaopatrzone w niezawodny silnik indukcyjny. NOWY SPOSÓB WYCISKANIA SOKU: ustaw pożądaną prędkość i rozmiar oczyszczania, by uzyskać taki sok, jakiego chcesz. Każdego soku! ŚWIEŻY I CZYSTY SOK: Świeży i ascetyczny sok robiony na żądanie, na oczach klienta. Minimal utrata soku. Wyciskanie na zimno zachowuje maksymalną liczba wartości odżywczych, enzymów, minerałów i witamin. OPŁACALNOŚĆ: Maksymalna ekstrakcja soku (genialna sprawność). Nieskomplikowana OBSŁUGA: wyjątkowo wielki wsad. Wyjmowany popychacz i system wyciskający dla prostego czyszczenia. Pliki do pobrania: Pobierz broszure
 • Producent Santos 

☆ Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h ☆

Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h Najniższa Cena Online Sokowirówka Santos 68 sokowirówka asygnowana do punktów o wysokiej sprzedaży świeżych soków z warzyw i owoców wyjątkowo spory otwór wsadowy (79,5 mm) nie ma potrzeby rozdrabniania owoców i warzyw, wyjątkowo wysoka wydajność – do 140 l soku/godzinę, w standardzie pojemnik do gromadzenia miąższu 14 l, w standardzie sito ze stali rdzoodpornej: Ø oczek 0,5 mm pozwala uzyskać wspaniałą filtrację i przejrzystość soku, wysokość lejka ze stali rdzoodpornej (9’’) – 228 mm pozwala na robienie soku do szklanki, dzbanka lub pojemnika blendera, części posiadające kontakt z żywnością wytwarzane ze stali rdzoodpornej (bez udziału aluminium), możliwość mycia w zmywarce lub w gorącej wodzie. „Ezy - Clean® II system" gwarantuje łatwość, sprawność i wysoką jakość mycia (demontaż pokrywy, sita bez zastosowania narzędzi), system bezpieczeństwa odłączający pracę części tnącej i silnika w razie próby otwarcia urządzenia. opcja: akcesoria - szeroka taca podawcza do delikatnych owoców lub nalewania płynnych dodatków, komponent odprowadzający odpady bezpośrednio pod blat roboczyWymiary zewnętrzne (W x D x H) [mm] 330 x 562 x 606Maksymalna sprawność [l/godz.] 140Obroty silnika [obr/min] 3000Średnica otworu podawczego [mm] 79,5Wysokość wylewki (lejka) [mm] 228Zasilanie [V] / Moc [W] 230 / 1300Waga [kg] 25...
 • Producent Santos 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking grilli wegetariańskich - Jaki najlepszy?

☆ Sokowirówka J80 ULTRA ☆

Sokowirówka J80 ULTRA Najniższa Cena Online Stan: nowy Sokowirówka firmy Robot Coupe przeznaczona do przygotowania świeżych soków owocowych i warzywnych. Zarówno pokrywa silnika jak i kosz są wyprodukowane ze stali rdzoodpornej- gwarantuje to większą trwałość i proste utrzymanie towaru w czystości. Sokowirówka posiada obracany kranik uniemożliwiający kapaniu soku po napełnieniu szklanki. Kranik można ustawić w pozycji pionowej- ułatwi to nalewanie soku prostu do dzbanka/szklanki. Pojemnik na odpadki ma dużą objętość - aż 6,5 l. perfekcyjnie daje się umieścić pod otworem wylotowym pokrywy w celu uniknięcia zabrudzenia powierzchni roboczych. Dzięki systemowi automatycznego otworu wsadowego sokowirówka ma możliwość ciągłego podania owoców i warzyw o średnicy do 7,9 cm. Oznacza to, iż sokowirówka sama "wciąga" owoce - nie jest potrzebne używanie popychacza. Można zatem błyskawicznie i bez wysiłku przygotować wielkie ilości świetnych soków. Sokowirówka ma przemysłowy silnik asynchroniczny o sporej mocy i wytrzymałości - pracuje z szybkością 3 000 obrotów na minutę co zapobiega utlenianiu się soków. Silnik jest bardzo cichy, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, by używać go przy klientach. Silniki asynchroniczne, dzięki swej wyjątkowej trwałości i niezawodności, nadają się do intensywnej eksploatacji. Ustawiane są na łożyskach kulkowych, co zagwarantuje cichą pracę i usuwa drgania. Wał napędowy silników asynchroniczny jest wytworzony ze stali nierdzewnej. Towar przeznaczony do pracy w barach, pubach, kawiarniach, restauracjach, hotelach, a także w żywieniu zbiorowym. Sokowirówka J 80 Ultra jest bardzo polecana do wyciskania soku z ananasów, buraków, selerów, jabłek, ogórków, marchwi, melonów, pomidorów, pomarańczy, winogron itp. Owoce z twardą skórką (ananasy, cytrusy, banany itp). trzeba uprzednio obrać.
 • Producent Robot Coupe 
 • Szerokość 53.5 cm
 • Wysokość 50.5 cm
 • Kolor czarny, srebrny, szary 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking blenderów bosch msm - Jaki najlepszy?

Staramy się, aby propozycje TOP10 pomogły w wyborze dobrego urządzenia. Poniżej prezentujemy najtańsze sokowirówki do warzyw.


Najtańsze sokowirówki do warzyw – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych sokowirówek do warzyw. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Sokowirówka J80 ULTRA ☆

Sokowirówka J80 ULTRA Najniższa Cena Online Stan: nowy Sokowirówka firmy Robot Coupe asygnowana do przygotowania świeżych soków owocowych i warzywnych. Równocześnie obudowa silnika jak i kosz są wytworzone ze stali rdzoodpornej- zagwarantuje to obszerniejszą wytrzymałość i nietrudne utrzymanie produktu w czystości. Sokowirówka posiada obracany kranik zapobiegający kapaniu soku po napełnieniu szklanki. Kranik można ustawić w pozycji pionowej- ułatwi to nalewanie soku prostu do dzbanka/szklanki. Pojemnik na odpadki ma dużą pojemność - aż 6,5 l. wyśmienicie daje się umieścić pod otworem wylotowym pokrywy w celu uniknięcia zabrudzenia powierzchni roboczych. Dzięki systemowi samoczynnego otworu wsadowego sokowirówka ma możliwość ciągłego podania owoców i warzyw o średnicy do 7,9 cm. Oznacza to, iż sokowirówka sama "wciąga" owoce - nie jest potrzebne używanie popychacza. Można zatem szybko i bez wysiłku przygotować duże ilości wspaniałych soków. Sokowirówka posiada przemysłowy silnik asynchroniczny o szerokiej mocy i wytrzymałości - pracuje z szybkością 3 000 obrotów na minutę co zapobiega utlenianiu się soków. Silnik jest wyjątkowo cichy, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go przy klientach. Silniki asynchroniczne, dzięki swej nieszablonowej trwałości i niezawodności, nadają się do intensywnej eksploatacji. Ustawiane są na łożyskach kulkowych, co zagwarantuje cichą pracę i usuwa drgania. Wał napędowy silników asynchroniczny jest wytworzony ze stali rdzoodpornej. Produkt asygnowany do pracy w barach, pubach, kawiarniach, restauracjach, hotelach oraz w żywieniu zbiorowym. Sokowirówka J 80 Ultra jest bardzo polecana do wyciskania soku z ananasów, buraków, selerów, jabłek, ogórków, marchwi, melonów, pomidorów, pomarańczy, winogron itp. Owoce z twardą skórką (ananasy, cytrusy, banany itp). trzeba uprzednio obrać.
 • Producent Robot Coupe 
 • Szerokość 53.5 cm
 • Wysokość 50.5 cm
 • Kolor czarny, srebrny, szary 

☆ Ceado Sokowirówka do owoców i warzyw ☆

Ceado Sokowirówka do owoców i warzyw Najniższa Cena Online Stan: nowy Sokowirówka ES700 firmy CEADO asygnowana do przygotowywania soków z owoców i warzyw. Korzystny dobór przy przerobie warzyw do 100 kg dziennie. W zależności od owoców można uzyskać od 0,69 do 0,8 l z kilograma owoców. Dwa otwory wsadowe: 5 i 7,5 cm. Urządzenie produkuje około 1,5 litra soku w zaledwie jedną minutę. Pokaźniejsze bezpieczeństwo pracy jest zapewnione dzięki systemowi zamykania - podniesienie klamry zamykającej zatrzymuje wszystkie czynności. Sokowirówka jest nieskomplikowana w demontażu - wyciągnięcie sita wraz z tarczą tnącą jest niezwykle proste (dzięki magnetycznemu zamocowaniu nie ma zapotrzebowania stosowania narzędzi). Tarcza tnąca i sito zaprojektowane są tak by delikatnie uzyskiwać prawidłowej jakości sok. Wszystkie komponenty mogą zostać łatwo i momentalnie rozłożone. Pojemnik na odpady 9,5 l.
 • Producent Ceado 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking blenderów russell hobbs - Jaki najlepszy?

☆ Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h ☆

Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h Najniższa Cena Online Sokowirówka Santos 68 sokowirówka dedykowana do punktów o wysokiej sprzedaży świeżych soków z warzyw i owoców wyjątkowo szeroki otwór wsadowy (79,5 mm) nie ma potrzeby rozdrabniania owoców i warzyw, wyjątkowo wysoka efektywność – do 140 l soku/godzinę, w standardzie pojemnik do gromadzenia miąższu 14 l, w standardzie sito ze stali rdzoodpornej: Ø oczek 0,5 mm pozwala uzyskać doskonałą filtrację i przezroczystość soku, wysokość lejka ze stali rdzoodpornej (9’’) – 228 mm zezwala na robienie soku do szklanki, dzbanka lub pojemnika blendera, części posiadające kontakt z żywnością wyprodukowane ze stali nierdzewnej (bez udziału aluminium), możliwość mycia w zmywarce albo w gorącej wodzie. „Ezy - Clean® II system" zagwarantuje łatwość, sprawność i wysoką jakość mycia (demontaż pokrywy, sita bez zastosowania narzędzi), system bezpieczeństwa odłączający pracę części tnącej i silnika w razie próby otwarcia urządzenia. opcja: akcesoria - pokaźna taca podawcza do delikatnych owoców lub nalewania płynnych dodatków, komponent odprowadzający odpady bezpośrednio pod blat roboczyWymiary zewnętrzne (W x D x H) [mm] 330 x 562 x 606Maksymalna produktywność [l/godz.] 140Obroty silnika [obr/min] 3000Średnica otworu podawczego [mm] 79,5Wysokość wylewki (lejka) [mm] 228Zasilanie [V] / Moc [W] 230 / 1300Waga [kg] 25...
 • Producent Santos 

☆ Sokowirówka, wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców Cold Press Santos 65 ☆

Sokowirówka, wyciskarka wolnoobrotowa do warzyw i owoców Cold Press Santos 65 Najniższa Cena Online Wyciskarka do soków 65 | 650W | 200x300x(H)350mm, Opis artykułu: Wyciskarka do soków Santos 65 to rozwiązanie do wszystkich barów z sokami, restauracji i sklepów, w których sok ma być wyciskany na żądanie, na oczach klienta. To nowy sposób wyciskania soku. Wyjątkowo powolne wyciskanie wszelkich rodzajów owoców, warzyw, zieleniny i zachowanie witamin, wartości odżywczych, enzymów i minerałów. Producent Santos ma dwa patenty na system wyciskania na zimno, który jest prawdziwą innowacją na rynku. BŁYSKAWICZNE WYCISKANIE NA ZIMNO: po prostu naciśnij i pij! Przemysłowa wyciskarka do soków wyciskająca na zimno: Aluminiowa pokrywa i strefa na elementy ze stali rdzoodpornej. Wyposażona w bezawaryjny silnik indukcyjny. Heavy duty. Nowy sposób wyciskania: ustaw prędkość i rozmiar odfiltrowania, by uzyskać taki sok, jaki chcesz. Świeżo wyciskany sok na żądanie, na oczach klientów. Wyciskanie na zimno zachowuje maksymalną ilość wartości odżywczych, enzymów, minerałów i witamin. Wsad XL: szeroki otwór wsadowy Ø79,5mm, żeby wyciskać całe owoce i warzywa. Krojenie na kawałki nie jest wymagane. Łatwe czyszczenie: Wyjmowany popychacz i system wyciskający dla nieskomplikowanego czyszczenia (dostosowano do zmywarek). unikatowa sprawność: Maksymalna ekstrakcja soku. Speyfikacja technologiczna: Silnik Jednofazowy, 220 - 240 V - 50/60 Hz - 650 W 100 - 120 V - 50/60 Hz - 650 W, szybkość: Od 5 do 80 obrotów na minutę, Waga Netto: 28 kg W opakowaniu: 31 kg, rozmiary: Netto D: 200 mm W: 350 mm H: 650 mm, rozmiary: W opakowaniu D: 350 mm W: 500 mm H: 700 mm, JAKIE SĄ KORZYŚCI WYCISKARKI DO SOKÓW NA ZIMNO marki SANTOS? URZĄDZENIE PRZEMYSŁOWE: Aluminiowa pokrywa ze strefą na składniki ze stali rdzoodpornej. wyekwipowane w bezusterkowy silnik indukcyjny. NOWY SPOSÓB WYCISKANIA SOKU: ustaw pożądaną prędkość i wymiar filtrowania, żeby uzyskać taki sok, jakiego chcesz. Każdego soku! ŚWIEŻY I CZYSTY SOK: Świeży i ascetyczny sok robiony na żądanie, na oczach klienta. Minimal utrata soku. Wyciskanie na zimno zachowuje maksymalną ilość wartości odżywczych, enzymów, minerałów i witamin. OPŁACALNOŚĆ: Maksymalna ekstrakcja soku (idealna produktywność). Przystępna OBSŁUGA: niezwykle obszerny wsad. Wyjmowany popychacz i system wyciskający dla nieskomplikowanego czyszczenia. Pliki do pobrania: Pobierz broszure
 • Producent Santos 

Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka do warzyw będzie dobra? TOP3 modeli


Next Post

ranking mini sokowirówek - Jaka najlepsza?

niedz. cze 20 , 2021
Prezentujemy aktualne na zestawienia TOP mini sokowirówek. Zachęcamy do wyrażania […]

WITAMINY