ranking sokowirówek do warzyw – Jaka najlepsza?

Prezentujemy aktualne na wrzesień 2023 zestawienia TOP sokowirówek do warzyw. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat pozycji, jakie przedstawia ranking sokowirówek do warzyw.

Ranking sokowirówek do warzyw – wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek do warzyw. Ranking zawierający polecane sokowirówki do warzyw jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) ☆

Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) Najniższa Cena Online praktyczna i kompaktowa sokowirówka o mocy 600 W umożliwia przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki temu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Przefiltrowanie odbywa się przez znikome sitko ze stali szlachetnej, które zatrzymuje stałe komponenty. W ten sposób do dołączonego w zestawie pojemnika trafia jedynie sok, zawierający najwięcej witamin. Miąższ i resztki pestek są oddzielane do drugiego pojemnika o objętości 1,5L. Zbiornik na sok o objętości 0,45L zaopatrzony jest w pokrywę co zapobiega niekontrolowanemu bryzganiu soku. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, niemożliwe jest włączenie nieprawidłowo złożonego urządzenia. Sokowirówka MS 4126 pozwala na nad wyraz prędkie przygotowanie soku z owoców i warzyw o średnicy do 65mm, obszerniejsze należy pokroić przed włożeniem do podajnika. Dla obszerniejszej wygody, komponenty sokowirówki można myć w zmywarce do naczyń. Moc maksymalna 600 WMoc nominalna 400 Wpokrywa wytwarzana ze stali szlachetnej najwyższej jakościOtwór na całe owoce i warzywa o średnicy 65mmszybko wyciska sok z całych jabłek, marchewek i innych owocównieduże sitko ze stali rdzoodpornej do aksamitnych sokówOdprowadzanie soku systemem NIEKAPKIEMW zestawie pojemnik na sok (0,45L)Pojemnik na miąższ o pojemności (1,5L)3 stopniowy przełącznikBlokada przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzeniastabilna podstawa antypoślizgowa - przyssawki szybkie i przystępne czyszczenie - wszystkie komponenty poza częścią silnikową można myć w zmywarceWysoka odpornośćDługość przewodu zasilającego: 105cm Kolor przewodu zasilającego: czarny rodzaj wtyczki: C Zasilanie: 220-240V~ 50/60HzKolor: inox + szary
 • Producent Mesko 
 • Moc 600 W
 • Kolor srebrny 

☆ Ceado Sokowirówka do owoców i warzyw ☆

Ceado Sokowirówka do owoców i warzyw Najniższa Cena Online Stan: nowy Sokowirówka ES700 marki CEADO przeznaczona do przygotowywania soków z owoców i warzyw. Dobry dobór przy przerobie warzyw do 100 kg dziennie. W zależności od owoców można uzyskać od 0,69 do 0,8 l z kilograma owoców. Dwa otwory wsadowe: 5 i 7,5 cm. Urządzenie produkuje około 1,5 litra soku w zaledwie jedną minutę. Obszerniejsze bezpieczeństwo pracy jest zapewnione dzięki systemowi zamykania - podniesienie klamry zamykającej zatrzymuje wszystkie czynności. Sokowirówka jest prosta w demontażu - wyciągnięcie sita wraz z tarczą tnącą jest nad wyraz proste (dzięki magnetycznemu zamocowaniu nie ma zapotrzebowania używania narzędzi). Tarcza tnąca oraz sito zaprojektowane są tak by delikatnie uzyskiwać prawidłowej jakości sok. Wszystkie części mogą zostać z łatwością i szybko rozłożone. Pojemnik na odpady 9,5 l.
 • Producent Ceado 
Inne Rankingi i Publikacje:  Odchudzanie w tabletkach - czy to ma sens?

☆ Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h ☆

Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h Najniższa Cena Online Sokowirówka Santos 68 sokowirówka asygnowana do punktów o wysokiej sprzedaży świeżych soków z warzyw i owoców wyjątkowo spory otwór wsadowy (79,5 mm) nie ma potrzeby rozdrabniania owoców i warzyw, wyjątkowo wysoka wydajność – do 140 l soku/godzinę, w standardzie pojemnik do gromadzenia miąższu 14 l, w standardzie sito ze stali rdzoodpornej: Ø oczek 0,5 mm pozwala uzyskać wspaniałą filtrację i przejrzystość soku, wysokość lejka ze stali rdzoodpornej (9’’) – 228 mm pozwala na robienie soku do szklanki, dzbanka lub pojemnika blendera, części posiadające kontakt z żywnością wytwarzane ze stali rdzoodpornej (bez udziału aluminium), możliwość mycia w zmywarce lub w gorącej wodzie. „Ezy - Clean® II system" gwarantuje łatwość, sprawność i wysoką jakość mycia (demontaż pokrywy, sita bez zastosowania narzędzi), system bezpieczeństwa odłączający pracę części tnącej i silnika w razie próby otwarcia urządzenia. opcja: akcesoria - szeroka taca podawcza do delikatnych owoców lub nalewania płynnych dodatków, komponent odprowadzający odpady bezpośrednio pod blat roboczyWymiary zewnętrzne (W x D x H) [mm] 330 x 562 x 606Maksymalna sprawność [l/godz.] 140Obroty silnika [obr/min] 3000Średnica otworu podawczego [mm] 79,5Wysokość wylewki (lejka) [mm] 228Zasilanie [V] / Moc [W] 230 / 1300Waga [kg] 25...
 • Producent Santos 

☆ juice express 800 w - sokowirówka do warzyw i owoców plastikowa marki Tefal ☆

juice express 800 w - sokowirówka do warzyw i owoców plastikowa marki Tefal Najniższa Cena Online
 • Producent Tefal 

☆ Sokowirówka do warzyw i owoców ☆

Sokowirówka do warzyw i owoców Najniższa Cena Online Profesjonalna sokowirówka elektryczna SANTOS 50C w obudowie chromowanej, dedykowana do wyciskania soku z owoców i warzyw miękkich. Dostosowana do intensywnego stosowania. Produktywność orientacyjna - do 100 l/godz. dobre filtrowanie soku dzięki situ o średnicy oczek 0,5 mm. Tarcza ścierająca o średnicy 16,5 cm, lejek o wysokości 20 cm oraz kosz wirówkowy są produkowane ze stali rdzoodpornej. Średnica otworu podawczego (7,6 cm) zezwala na wkładanie wielkich kawałków owoców i warzyw. Wszystkie części demontowalne można myć w zmywarkach albo w gorącej wodzie. Urządzenie cechuje się szczególnie cichą pracą silnika - można bez problemu wyciskać sok w występowaniu klienta. Prosty demontaż części (miski, kosza, pokrywy) bez zastosowania narzędzi łatwe utrzymanie sokowirówki w czystości.
 • Producent Santos 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking blenderów z pojemnikiem - Jaki najlepszy?

Staramy się, aby propozycje TOP10 pomogły w wyborze dobrego urządzenia. Poniżej prezentujemy najtańsze sokowirówki do warzyw.


Najtańsze sokowirówki do warzyw – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych sokowirówek do warzyw. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) ☆

Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) Najniższa Cena Online poręczna i kompaktowa sokowirówka o mocy 600 W umożliwia przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki czemu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Filtrowanie odbywa się przez niewielkie sitko ze stali szlachetnej, które zatrzymuje stałe komponenty. W ten sposób do załączonego w pakiecie pojemnika trafia jedynie sok, zawierający najwięcej witamin. Miąższ i resztki pestek są oddzielane do drugiego pojemnika o pojemności 1,5L. Zbiornik na sok o obszerności 0,45L wyposażony jest w pokrywę co uniemożliwia niekontrolowanemu bryzganiu soku. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, niemożliwe jest włączenie nieprawidłowo złożonego urządzenia. Sokowirówka MS 4126 umożliwia szczególnie szybkie przygotowanie soku z owoców i warzyw o średnicy do 65mm, pokaźniejsze należy pokroić przed włożeniem do podajnika. Dla obszerniejszej wygody, komponenty sokowirówki można myć w zmywarce do naczyń. Moc maksymalna 600 WMoc nominalna 400 Wpokrywa wytwarzana ze stali szlachetnej najwyższej jakościOtwór na całe owoce i warzywa o średnicy 65mmszybko wyciska sok z całych jabłek, marchewek i innych owocówniewielkie sitko ze stali rdzoodpornej do aksamitnych sokówOdprowadzanie soku systemem NIEKAPKIEMW zestawie pojemnik na sok (0,45L)Pojemnik na miąższ o pojemności (1,5L)3 stopniowy przełącznikBlokada przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzeniajednostajna podstawa antypoślizgowa - przyssawki szybkie i proste czyszczenie - wszystkie komponenty poza częścią silnikową można myć w zmywarceWysoka solidnośćDługość przewodu zasilającego: 105cm Kolor przewodu zasilającego: czarny typ wtyczki: C Zasilanie: 220-240V~ 50/60HzKolor: inox + szary
 • Producent Mesko 
 • Moc 600 W
 • Kolor srebrny 

☆ juice express 800 w - sokowirówka do warzyw i owoców plastikowa marki Tefal ☆

juice express 800 w - sokowirówka do warzyw i owoców plastikowa marki Tefal Najniższa Cena Online
 • Producent Tefal 

☆ Bartscher Sokowirówka do miękkich owoców i warzyw ☆

Bartscher Sokowirówka do miękkich owoców i warzyw Najniższa Cena Online Sokowirówka do miękkich owoców i warzyw firmy bartscher. Otwór wsadowy o średnicy 7 cm. Pokrywa ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego. Dwie szybkości obrotowe - maksymalnie do 20 000 obr./min. Poszczególne komponenty (poza częścią główną - napędową) prosto demontowalne i przypasowane do mycia w zmywarkach. W wyposażeniu kubek z tworzywa sztucznego o obszerności 1 l z zabezpieczeniem przeciw rozpryskowi. Sterowanie za pomocą przełącznika dźwigienkowego. Sokowirówka dopasowana do pracy z miękkimi i twardymi owocami i warzywami.
 • Producent Bartscher 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking wyciskarek sana - Jaka najlepsza?

☆ Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h ☆

Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h Najniższa Cena Online Sokowirówka Santos 68 sokowirówka dedykowana do punktów o wysokiej sprzedaży świeżych soków z warzyw i owoców wyjątkowo szeroki otwór wsadowy (79,5 mm) nie ma potrzeby rozdrabniania owoców i warzyw, wyjątkowo wysoka efektywność – do 140 l soku/godzinę, w standardzie pojemnik do gromadzenia miąższu 14 l, w standardzie sito ze stali rdzoodpornej: Ø oczek 0,5 mm pozwala uzyskać doskonałą filtrację i przezroczystość soku, wysokość lejka ze stali rdzoodpornej (9’’) – 228 mm zezwala na robienie soku do szklanki, dzbanka lub pojemnika blendera, części posiadające kontakt z żywnością wyprodukowane ze stali nierdzewnej (bez udziału aluminium), możliwość mycia w zmywarce albo w gorącej wodzie. „Ezy - Clean® II system" zagwarantuje łatwość, sprawność i wysoką jakość mycia (demontaż pokrywy, sita bez zastosowania narzędzi), system bezpieczeństwa odłączający pracę części tnącej i silnika w razie próby otwarcia urządzenia. opcja: akcesoria - pokaźna taca podawcza do delikatnych owoców lub nalewania płynnych dodatków, komponent odprowadzający odpady bezpośrednio pod blat roboczyWymiary zewnętrzne (W x D x H) [mm] 330 x 562 x 606Maksymalna produktywność [l/godz.] 140Obroty silnika [obr/min] 3000Średnica otworu podawczego [mm] 79,5Wysokość wylewki (lejka) [mm] 228Zasilanie [V] / Moc [W] 230 / 1300Waga [kg] 25...
 • Producent Santos 

Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka do warzyw będzie dobra? TOP3 modeli


Next Post

ranking mini sokowirówek - Jaka najlepsza?

niedz. cze 20 , 2021
Prezentujemy aktualne na zestawienia TOP mini sokowirówek. Zachęcamy do wyrażania […]

WITAMINY