ranking sokowirówek do warzyw – Jaka najlepsza?

Prezentujemy aktualne na listopad 2022 zestawienia TOP sokowirówek do warzyw. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat pozycji, jakie przedstawia ranking sokowirówek do warzyw.

Ranking sokowirówek do warzyw – listopad 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek do warzyw. Ranking zawierający polecane sokowirówki do warzyw jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h ☆

Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h Najniższa Cena Online Sokowirówka Santos 68 sokowirówka asygnowana do punktów o wysokiej sprzedaży świeżych soków z warzyw i owoców wyjątkowo spory otwór wsadowy (79,5 mm) nie ma potrzeby rozdrabniania owoców i warzyw, wyjątkowo wysoka wydajność – do 140 l soku/godzinę, w standardzie pojemnik do gromadzenia miąższu 14 l, w standardzie sito ze stali rdzoodpornej: Ø oczek 0,5 mm pozwala uzyskać wspaniałą filtrację i przejrzystość soku, wysokość lejka ze stali rdzoodpornej (9’’) – 228 mm pozwala na robienie soku do szklanki, dzbanka lub pojemnika blendera, części posiadające kontakt z żywnością wytwarzane ze stali rdzoodpornej (bez udziału aluminium), możliwość mycia w zmywarce lub w gorącej wodzie. „Ezy - Clean® II system" gwarantuje łatwość, sprawność i wysoką jakość mycia (demontaż pokrywy, sita bez zastosowania narzędzi), system bezpieczeństwa odłączający pracę części tnącej i silnika w razie próby otwarcia urządzenia. opcja: akcesoria - szeroka taca podawcza do delikatnych owoców lub nalewania płynnych dodatków, komponent odprowadzający odpady bezpośrednio pod blat roboczyWymiary zewnętrzne (W x D x H) [mm] 330 x 562 x 606Maksymalna sprawność [l/godz.] 140Obroty silnika [obr/min] 3000Średnica otworu podawczego [mm] 79,5Wysokość wylewki (lejka) [mm] 228Zasilanie [V] / Moc [W] 230 / 1300Waga [kg] 25...
  • Producent Santos 

☆ Sokowirówka do warzyw i owoców ☆

Sokowirówka do warzyw i owoców Najniższa Cena Online Profesjonalna sokowirówka elektryczna SANTOS 50C w obudowie chromowanej, dedykowana do wyciskania soku z owoców i warzyw miękkich. Dostosowana do intensywnego stosowania. Produktywność orientacyjna - do 100 l/godz. dobre filtrowanie soku dzięki situ o średnicy oczek 0,5 mm. Tarcza ścierająca o średnicy 16,5 cm, lejek o wysokości 20 cm oraz kosz wirówkowy są produkowane ze stali rdzoodpornej. Średnica otworu podawczego (7,6 cm) zezwala na wkładanie wielkich kawałków owoców i warzyw. Wszystkie części demontowalne można myć w zmywarkach albo w gorącej wodzie. Urządzenie cechuje się szczególnie cichą pracą silnika - można bez problemu wyciskać sok w występowaniu klienta. Prosty demontaż części (miski, kosza, pokrywy) bez zastosowania narzędzi łatwe utrzymanie sokowirówki w czystości.
  • Producent Santos 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking grilli gazowych yato - Jaki najlepszy?

☆ Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) ☆

Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) Najniższa Cena Online praktyczna i kompaktowa sokowirówka o mocy 600 W umożliwia przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki temu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Przefiltrowanie odbywa się przez znikome sitko ze stali szlachetnej, które zatrzymuje stałe komponenty. W ten sposób do dołączonego w zestawie pojemnika trafia jedynie sok, zawierający najwięcej witamin. Miąższ i resztki pestek są oddzielane do drugiego pojemnika o objętości 1,5L. Zbiornik na sok o objętości 0,45L zaopatrzony jest w pokrywę co zapobiega niekontrolowanemu bryzganiu soku. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, niemożliwe jest włączenie nieprawidłowo złożonego urządzenia. Sokowirówka MS 4126 pozwala na nad wyraz prędkie przygotowanie soku z owoców i warzyw o średnicy do 65mm, obszerniejsze należy pokroić przed włożeniem do podajnika. Dla obszerniejszej wygody, komponenty sokowirówki można myć w zmywarce do naczyń. Moc maksymalna 600 WMoc nominalna 400 Wprodukowana ze stali szlachetnej najwyższej jakościOtwór na całe owoce i warzywa o średnicy 65mmprędko wyciska sok z całych jabłek, marchewek i innych owocówniewiele znaczące sitko ze stali nierdzewnej do aksamitnych sokówOdprowadzanie soku systemem NIEKAPKIEMW pakiecie pojemnik na sok (0,45L)Pojemnik na miąższ o pojemności (1,5L)3 stopniowy przełącznikBlokada przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzeniastabilna podstawa antypoślizgowa - przyssawki szybkie i przystępne czyszczenie - można myć w zmywarceWysoka solidnośćKolor: szary
  • Producent Mesko 
  • Moc 600 W
  • Kolor srebrny 
Inne Rankingi i Publikacje:  Ranking brytfann do gotowania na parze – Jaka najlepsza?

Staramy się, aby propozycje TOP10 pomogły w wyborze dobrego urządzenia. Poniżej prezentujemy najtańsze sokowirówki do warzyw.


Najtańsze sokowirówki do warzyw – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych sokowirówek do warzyw. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) ☆

Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) Najniższa Cena Online poręczna i kompaktowa sokowirówka o mocy 600 W umożliwia przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki czemu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Filtrowanie odbywa się przez niewielkie sitko ze stali szlachetnej, które zatrzymuje stałe komponenty. W ten sposób do załączonego w pakiecie pojemnika trafia jedynie sok, zawierający najwięcej witamin. Miąższ i resztki pestek są oddzielane do drugiego pojemnika o pojemności 1,5L. Zbiornik na sok o obszerności 0,45L wyposażony jest w pokrywę co uniemożliwia niekontrolowanemu bryzganiu soku. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, niemożliwe jest włączenie nieprawidłowo złożonego urządzenia. Sokowirówka MS 4126 umożliwia szczególnie szybkie przygotowanie soku z owoców i warzyw o średnicy do 65mm, pokaźniejsze należy pokroić przed włożeniem do podajnika. Dla obszerniejszej wygody, komponenty sokowirówki można myć w zmywarce do naczyń. Moc maksymalna 600 WMoc nominalna 400 Wwyprodukowana ze stali szlachetnej najwyższej jakościOtwór na całe owoce i warzywa o średnicy 65mmprędko wyciska sok z całych jabłek, marchewek i innych owocówznikome sitko ze stali nierdzewnej do aksamitnych sokówOdprowadzanie soku systemem NIEKAPKIEMW komplecie pojemnik na sok (0,45L)Pojemnik na miąższ o pojemności (1,5L)3 stopniowy przełącznikBlokada przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzeniastabilna podstawa przeciwpoślizgowa - przyssawki szybkie i nietrudne czyszczenie - można myć w zmywarceWysoka trwałośćKolor: szary
  • Producent Mesko 
  • Moc 600 W
  • Kolor srebrny 

☆ Sokowirówka do warzyw i owoców ☆

Sokowirówka do warzyw i owoców Najniższa Cena Online Profesjonalna sokowirówka elektryczna SANTOS 50C w obudowie chromowanej, dedykowana do wyciskania soku z owoców i warzyw miękkich. Przypasowana do intensywnego użytkowania. Efektywność orientacyjna - do 100 l/godz. korzystne przefiltrowanie soku dzięki situ o średnicy oczek 0,5 mm. Tarcza ścierająca o średnicy 16,5 cm, lejek o wysokości 20 cm i kosz wirówkowy są wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Średnica otworu podawczego (7,6 cm) zezwala na wkładanie obszernych kawałków owoców i warzyw. Wszystkie części demontowalne można myć w zmywarkach albo w gorącej wodzie. Urządzenie cechuje się bardzo cichą pracą silnika - można bezproblemowo wyciskać sok w obecności klienta. Prosty demontaż części (miski, kosza, pokrywy) bez zastosowania narzędzi nieskomplikowane utrzymanie sokowirówki w czystości.
  • Producent Santos 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking sokowirówek mesko - Jaka najlepsza?

☆ Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h ☆

Santos Sokowirówka 68 wydajność 140 l/h Najniższa Cena Online Sokowirówka Santos 68 sokowirówka dedykowana do punktów o wysokiej sprzedaży świeżych soków z warzyw i owoców wyjątkowo szeroki otwór wsadowy (79,5 mm) nie ma potrzeby rozdrabniania owoców i warzyw, wyjątkowo wysoka efektywność – do 140 l soku/godzinę, w standardzie pojemnik do gromadzenia miąższu 14 l, w standardzie sito ze stali rdzoodpornej: Ø oczek 0,5 mm pozwala uzyskać doskonałą filtrację i przezroczystość soku, wysokość lejka ze stali rdzoodpornej (9’’) – 228 mm zezwala na robienie soku do szklanki, dzbanka lub pojemnika blendera, części posiadające kontakt z żywnością wyprodukowane ze stali nierdzewnej (bez udziału aluminium), możliwość mycia w zmywarce albo w gorącej wodzie. „Ezy - Clean® II system" zagwarantuje łatwość, sprawność i wysoką jakość mycia (demontaż pokrywy, sita bez zastosowania narzędzi), system bezpieczeństwa odłączający pracę części tnącej i silnika w razie próby otwarcia urządzenia. opcja: akcesoria - pokaźna taca podawcza do delikatnych owoców lub nalewania płynnych dodatków, komponent odprowadzający odpady bezpośrednio pod blat roboczyWymiary zewnętrzne (W x D x H) [mm] 330 x 562 x 606Maksymalna produktywność [l/godz.] 140Obroty silnika [obr/min] 3000Średnica otworu podawczego [mm] 79,5Wysokość wylewki (lejka) [mm] 228Zasilanie [V] / Moc [W] 230 / 1300Waga [kg] 25...
  • Producent Santos 

Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka do warzyw będzie dobra? TOP3 modeli


Next Post

ranking mini sokowirówek - Jaka najlepsza?

niedz. cze 20 , 2021
Prezentujemy aktualne na zestawienia TOP mini sokowirówek. Zachęcamy do wyrażania […]

WITAMINY