ranking sokowirówek mesko – Jaka najlepsza?

Prezentujemy aktualne na marzec 2023 zestawienia TOP sokowirówek mesko. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat pozycji, jakie przedstawia ranking sokowirówek mesko.

Ranking sokowirówek mesko – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek mesko. Ranking zawierający polecane sokowirówki mesko jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) ☆

Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) Najniższa Cena Online poręczna i kompaktowa sokowirówka o mocy 600 W umożliwia przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki czemu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Oczyszczanie odbywa się przez drobne sitko ze stali szlachetnej, które zatrzymuje stałe komponenty. W ten sposób do dołączonego w zestawie pojemnika trafia jedynie sok, zawierający najwięcej witamin. Miąższ i resztki pestek są oddzielane do drugiego pojemnika o obszerności 1,5L. Zbiornik na sok o obszerności 0,45L wyposażony jest w pokrywę co uniemożliwia niekontrolowanemu bryzganiu soku. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, niemożliwe jest włączenie nieprawidłowo złożonego urządzenia. Sokowirówka MS 4126 pozwala na szczególnie prędkie przygotowanie soku z owoców i warzyw o średnicy do 65mm, obszerniejsze należy pokroić przed włożeniem do podajnika. Dla większej wygody, elementy sokowirówki można myć w zmywarce do naczyń. Moc maksymalna 600 WMoc nominalna 400 Wpokrywa wytworzona ze stali szlachetnej najwyższej jakościOtwór na całe owoce i warzywa o średnicy 65mmmomentalnie wyciska sok z całych jabłek, marchewek i innych owocówdrobne sitko ze stali nierdzewnej do aksamitnych sokówOdprowadzanie soku systemem NIEKAPKIEMW pakiecie pojemnik na sok (0,45L)Pojemnik na miąższ o objętości (1,5L)3 stopniowy przełącznikBlokada przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzeniastabilna podstawa antypoślizgowa - przyssawki prędkie i proste czyszczenie - wszystkie komponenty poza częścią silnikową można myć w zmywarceWysoka wytrzymałośćDługość przewodu zasilającego: 105cm Kolor przewodu zasilającego: czarny wariant wtyczki: C Zasilanie: 220-240V~ 50/60HzKolor: inox + szary
  • Producent Mesko 
  • Moc 600 W
  • Kolor srebrny 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking wyciskarek do oleju na zimno - Jaka najlepsza?

Mamy nadzieję, że nasze zestawienia pozwoliły w wyborze jak najlepszego sprzętu. Poniżej prezentujemy najtańsze sokowirówki mesko.


Najtańsze sokowirówki mesko – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych sokowirówek mesko. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) ☆

Mesko Sokowirówka MS 4126 (5902934831895) Najniższa Cena Online ergonomiczna i kompaktowa sokowirówka o mocy 600 W pozwala na przygotowanie soków z owoców i warzyw, dzięki temu pomaga zadbać o zdrowie użytkowników. Filtrowanie odbywa się poprzez minimalne sitko ze stali szlachetnej, które zatrzymuje stałe komponenty. W ten sposób do załączonego w komplecie pojemnika trafia jedynie sok, zawierający najwięcej witamin. Miąższ i resztki pestek są oddzielane do drugiego pojemnika o obszerności 1,5L. Zbiornik na sok o obszerności 0,45L wyekwipowany jest w pokrywę co zapobiega niekontrolowanemu bryzganiu soku. Dzięki blokadzie bezpieczeństwa, niemożliwe jest włączenie nieprawidłowo złożonego urządzenia. Sokowirówka MS 4126 umożliwia szczególnie szybkie przygotowanie soku z owoców i warzyw o średnicy do 65mm, większe należy pokroić przed włożeniem do podajnika. Dla pokaźniejszej wygody, komponenty sokowirówki można myć w zmywarce do naczyń. Moc maksymalna 600 WMoc nominalna 400 Wobudowa stworzona ze stali szlachetnej najwyższej jakościOtwór na całe owoce i warzywa o średnicy 65mmprędko wyciska sok z całych jabłek, marchewek i innych owocówniewielkie sitko ze stali nierdzewnej do aksamitnych sokówOdprowadzanie soku systemem NIEKAPKIEMW zestawie pojemnik na sok (0,45L)Pojemnik na miąższ o objętości (1,5L)3 stopniowy przełącznikBlokada przed uruchomieniem nieprawidłowo złożonego urządzeniastabilna podstawa antypoślizgowa - przyssawki szybkie i przystępne czyszczenie - wszystkie części poza częścią silnikową można myć w zmywarceWysoka odpornośćDługość przewodu zasilającego: 105cm Kolor przewodu zasilającego: czarny wariant wtyczki: C Zasilanie: 220-240V~ 50/60HzKolor: inox + szary
  • Producent Mesko 
  • Moc 600 W
  • Kolor srebrny 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking grilli gazowych weber - Jaki najlepszy?

Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka mesko będzie dobra? TOP3 modeli


Next Post

ranking sokowirówek eda - Jaka najlepsza?

niedz. cze 20 , 2021
Prezentujemy aktualne na zestawienia TOP sokowirówek eda. Zachęcamy do wyrażania […]

WITAMINY