ranking sokowirówek silvercrest – Jaka najlepsza?

Prezentujemy aktualne na czerwiec 2023 zestawienia TOP sokowirówek silvercrest. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat pozycji, jakie przedstawia ranking sokowirówek silvercrest.

Ranking sokowirówek silvercrest – czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych sokowirówek silvercrest. Ranking zawierający polecane sokowirówki silvercrest jest aktualizowany na bieżąco.

☆ SILVERCREST® Sokowirówka EDS SFEE 800 A1 (4055334528764) ☆

SILVERCREST® Sokowirówka EDS SFEE 800 A1 (4055334528764) Najniższa Cena Online Opis produktudo świeżych soków owocowych i warzywnychbardzo znaczny otwór do wkładania całych owocówwykwintny design ze stali szlachetnejwyciskanie soku z owoców i warzyw bez wcześniejszego krojeniazachowanie wartościowych witamin i minerałów w sokukonkretny silnik o mocy 800 W z 2 stopniami prędkościfiltr z mikrositkiem ze stali szlachetnej i pojemnik na sok z separatorem pianyobszerny pojemnik na wytłoczyny i do 10 minut pracy ciągłejwyłącznik bezpieczeństwa: praca osiągalna jedynie przy poprawnym zamknięciu pokrywy pokrywyprzyssawki zapewniające stabilację i zintegrowane zwijanie kablałatwe czyszczenie – dołączona szczoteczkainstrukcja obsługi z 10 przepisamiwłaściwości technologicznemaks. Praca ciągła: ok. 10 min.maks. Ilość napełnienia: maks. Ilość napełnienia: ok. 1 lpojemnik na wytłoczyny: ok. 3 l moc: 800 Wwymiaryok. 380 x 208 x 418 mmMateriał wykonaniatworzywo sztuczne, stal szlachetnaWagaok. 3716 gZawartość zestawusokowirówkapopychaczpojemnik na sokpokrywka pokrywyoddzielny pojemnik na sok z separatorem pianypojemnik na wytłoczynyszczoteczka do czyszczeniasitko
  • Producent SILVERCREST® 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking wyciskarek do soków - Jaka najlepsza?

Mamy nadzieję, że nasze zestawienia pomogły w wyborze dobrego urządzenia. Poniżej prezentujemy najtańsze sokowirówki silvercrest.


Najtańsze sokowirówki silvercrest – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych sokowirówek silvercrest. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.


Podsumowanie, czyli jaka sokowirówka silvercrest będzie dobra? TOP3 modeli


Next Post

ranking sokowirówek eda - Jaka najlepsza?

niedz. cze 20 , 2021
Prezentujemy aktualne na zestawienia TOP sokowirówek eda. Zachęcamy do wyrażania […]

WITAMINY