ranking wyciskarek do cytrusów – Jaka najlepsza?

Poniżej przedstawiamy aktualne na sierpień 2022 zestawienia TOP wyciskarek do cytrusów. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat pozycji, jakie przedstawia ranking wyciskarek do cytrusów.

Ranking wyciskarek do cytrusów – sierpień 2022

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek do cytrusów. Ranking zawierający polecane wyciskarki do cytrusów jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bosch mum58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą (4242005243600) ☆

Bosch mum58365 z krajarką w kostkę i dodatkową misą (4242005243600) Najniższa Cena Online Blender kielichowy:tak;Cięcie w kostkę:tak;Funkcje:tarcie ziemniaków, mielenie mięsa, ubijanie piany, zagniatanie ciasta, cięcie w kostkę, miksowanie, rozdrabnianie, miksowanie, tarcie na wiórki, wyciskanie soku, krojenie na plastry;Funkcje uzupełniające:możliwość rozbudowy, łatwy demontaż, możliwość mycia poszczególnych części w zmywarce, system zabezpieczający przed przypadkowym uruchomieniem, mieszanie planetarne;Gotowanie indukcyjne:nie;Gotowanie na parze:nie;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Kolor pokrywy:metaliczny;Krojenie na frytki:nie;Krojenie na plastry:tak;ilość poziomów obrotów:7;Maszynka do makaronu:nie;Miejsce na wyposażenie:nie;Mielenie mięsa:tak;mieszanie:tak;miksowanie:tak;Moc:1000 W;Możliwość mycia wyposażenia w zmywarce:tak;Możliwość rozbudowy:tak;pojemność kielicha:1,25 litra;pojemność misy roboczej:3,9 litra;Praca pulsacyjna:tak;Regulacja obrotów:elektroniczna - płynna;Regulacja obrotów:płynna;Rozdrabnianie – siekanie:tak;linia:MUM 5;seria (do relacji):Bosch MUM5;Tarcie na wiórki:tak;Tarcie ziemniaków:tak;Ubijanie piany:tak;Wariantowanie - seria:MUM58365;Wariantowanie wyposażenie:wyciskarka do cytrusów;wbudowana waga:nie;Wyciskanie soku – sokowirówka:nie;Wyciskanie soku z cytrusów:tak;Wyposażenie:2 misy robocze, dwustronna tarcza do cięcia, dwustronna tarcza do tarcia, etui, hak do zagniatania ciasta, instrukcja obsługi w języku polskim, kielich do koktajli, końcówka do mieszania, końcówka do ubijania, maszynka do mielenia, przystawka do krojenia w kostkę, rozdrabniacz, tarcza do tarcia ziemniaków, wyciskarka do cytrusów;Zabezpieczenie przed przegrzaniem:tak;Zagniatanie ciasta:tak...
 • Producent Bosch 

☆ Lafe WCK001 ☆

Lafe WCK001 Najniższa Cena Online Szklanka świeżo wyciśniętego soku każdego dnia! Zasmakuj w naturalnych, pełnych wartości odżywczych sokach, które prosto przygotujesz w domowym zaciszu. Z wyciskarką do cytrusów Lafe uzyskasz smaczne i orzeźwiające soki. Wyciskarki do cytrusów to rewelacyjne rozwiązanie dla osób szanujących aktywny tryb życia, a także zbilansowane żywienie. - 2 kierunki pracy. - Sitko oddzielające miąższ od soku. - Moc 40 W. - Zdejmowany dzbanek 0,5L. - Poziom hałasu 60 dB. - transparentny sok bez miąższu Urządzenie wyekwipowane sitko oddzielające pozostały miąższ od soku, dzięki czemu za każdym razem uzyskasz transparentny sok. Wyciskarka jest nieskomplikowana do rozłożenia a części, które mają styczność z owocami (sitko i dzbanek), można je umyć w zmywarce. Łatwe działanie Sposób stosowania wyciskarki jest szczególnie prosty - starczy przekrojony na pół owoc i docisnąć do stożka. Urządzenie włączy się automatycznie, stożek będzie zmieniać kierunek obrotów przy każdym dociśnięciu. Wszystko po to, by wydobyć maksimum soku z dojrzałej pomarańczy czy grejpfruta. Zdejmowany dzbanek Pojemnik na sok o obszerności 0,5 L możesz komfortowo schować z niewypitym napojem do lodówki. A podziałka pozwoli na odmierzenie trafnej ilości soku. Wszystkie plastikowe komponenty wyciskarki Lafe i dzbanek zostały tworzone z wysokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczonego do bezpiecznego kontaktu z żywnością, dzięki czemu masz gwarancję, iż Twój sok będzie nie tylko smaczny, lecz także zdrowy.
 • Producent Lafe 
 • Kolor biały, pomarańczowy 
 • Moc 40 W
 • Pojemność pojemnika na sok 0.8 l
 • Pojemnik na sok tak 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking blenderów kielichowych silvercrest - Jaki najlepszy?

☆ Hendi manualna wyciskarka do cytrusów ze stali nierdzewnej | 225x180x(h)510mm - kod product id ☆

Hendi manualna wyciskarka do cytrusów ze stali nierdzewnej | 225x180x(h)510mm - kod product id Najniższa Cena Online Manualna wyciskarka do cytrusów ze stali rdzoodpornej | 225x180x(H)510mm, Profesjonalna wyciskarka do cytrusów, nieprzeciętnie sprawdza się w nieznacznej i szerokiej gastronomii i w warunkach domowych - Model dźwigni, stworzona z wysokiej jakości stopu cynku i stali chromowanej - Uchwyt rozszerzający stabilność - Dzięki sprężynie samodzielnie powraca do pozycji początkowej - Część wyciskająca (prasa i pojemnik) wytworzona ze stali nierdzewnej, Stal chromowana,, Stal nierdzewna,, Kod, długość (mm), szerokość (mm), wysokość (mm), 695906, 225, 180, 510, Pliki do pobrania: PDF Atesty / deklaracje
 • Producent Hendi 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking blenderów kielichowych szklanych - Jaki najlepszy?

Mamy nadzieję, że przygotowane rankingi pomogły w wyborze dobrego urządzenia. Poniżej prezentujemy najtańsze wyciskarki do cytrusów.


Najtańsze wyciskarki do cytrusów – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych wyciskarek do cytrusów. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Lafe WCK001 ☆

Lafe WCK001 Najniższa Cena Online Szklanka świeżo wyciśniętego soku każdego dnia! Zasmakuj w naturalnych, pełnych wartości odżywczych sokach, które łatwo przygotujesz w domowym zaciszu. Z wyciskarką do cytrusów Lafe uzyskasz smaczne i orzeźwiające soki. Wyciskarki do cytrusów to znakomite rozwiązanie dla osób ceniących aktywny tryb życia i zbilansowane żywienie. - 2 kierunki pracy. - Sitko oddzielające miąższ od soku. - Moc 40 W. - Zdejmowany dzbanek 0,5L. - Poziom hałasu 60 dB. - przezroczysty sok bez miąższu Urządzenie wyposażone sitko oddzielające pozostały miąższ od soku, dzięki temu zawsze uzyskasz klarowny sok. Wyciskarka jest łatwa do rozłożenia a części, które mają styczność z owocami (sitko i dzbanek), można je umyć w zmywarce. Łatwe działanie Sposób użytkowania wyciskarki jest niezwykle prosty - wystarczy przekrojony na pół owoc i docisnąć do stożka. Urządzenie włączy się automatycznie, stożek będzie zmieniać kierunek obrotów przy każdym dociśnięciu. Wszystko po to, by wydobyć maksimum soku z dojrzałej pomarańczy czy grejpfruta. Zdejmowany dzbanek Pojemnik na sok o pojemności 0,5 L możesz wygodnie schować z niewypitym napojem do lodówki. A podziałka pozwoli na odmierzenie optymalnej ilości soku. Wszystkie plastikowe elementy wyciskarki Lafe i dzbanek zostały tworzone z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego asygnowanego do bezpiecznego kontaktu z żywnością, dzięki czemu masz gwarancję, że Twój sok będzie nie tylko smaczny, lecz także zdrowy.
 • Producent Lafe 
 • Kolor biały, pomarańczowy 
 • Moc 40 W
 • Pojemność pojemnika na sok 0.8 l
 • Pojemnik na sok tak 

Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka do cytrusów będzie dobra? TOP3 modeli


Next Post

ranking wyciskarek - Jaka najlepsza?

pon. cze 21 , 2021
Poniżej przedstawiamy aktualne na zestawienia TOP wyciskarek. Zachęcamy do wyrażania […]

WITAMINY