ranking wyciskarek mpm – Jaka najlepsza?

Poniżej przedstawiamy aktualne na marzec 2023 zestawienia TOP wyciskarek mpm. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat pozycji, jakie przedstawia ranking wyciskarek mpm.

Ranking wyciskarek mpm – marzec 2023

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych wyciskarek mpm. Ranking zawierający polecane wyciskarki mpm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MPM Product MSO-12 ☆

MPM Product MSO-12 Najniższa Cena Online Wyciskarka MPM MSO-12M Wyciskarka wolnoobrotowa MPM MSO-12M to urządzenie nadzwyczajne dla zwolenników zdrowego trybu życia. W odróżnieniu od konwencjonalnych modeli sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka rozdrabnia, miażdży a następnie przeciera przez sito. Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany w MSO-12M jest najwyższej jakości, genialny smak i konsystencję. Pokaźne możliwości Wyciskarka wolnoobrotowa MPM MSO-12M zaopatrzona jest w wielki, litrowy dzbanek i zbiornik na miąższ o obszerności 800 ml, które umożliwią długą pracę, bez konieczności częstego opróżniania i mycia naczyń. Cicha praca pozwala korzystać z wyciskarki o każdej porze dnia, nie zakłócając spokoju innym domownikom. Funkcja Reverse Wyciskarka wolnoobrotowa MPM MSO-12M ma także funkcję REVERSE, która pozwala na działanie silnika na wstecznych obrotach. Skorzystaj z tej funkcji bardzo przy wyciskaniu soku z owoców cytrusowych, gdzie błony i włókna mogą zapychać otwory sita. Sprawny i poręczny Urządzenie pracuje na niskich prędkościach (60 obr./min), wyciskając przy tym precyzyjnie i równomiernie sok. Wewnętrzny ślimak, umieszczony w urządzeniu MPM MSO-12M robi to wolno i precyzyjnie, bez zbędnego wzrostu temperatury i napowietrzania soku. Pozwala uzyskać napój z większości gatunków warzyw, owoców oraz ziół. Także takich, których nie można stosować w typowej sokowirówce – natki pietruszki, szpinaku, sałaty, trawy pszenicznej, malin, porzeczek, ananasów, mango i wielu innych.
 • Producent MPM Product 
 • Funkcje łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse, blokada kapania 
 • Kolor stalowy, srebrny, czarny 
 • Moc 120 W
 • Prędkość obrotowa 60 obr/min
 • Ilość prędkości
 • Pojemność pojemnika na sok 1 l
 • Pojemnik na sok tak 
 • Pojemność pojemnika na miąższ 0.8 l
 • Pojemnik na miąższ tak 

☆ MPM Product MSO-16 ☆

MPM Product MSO-16 Najniższa Cena Online Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 to urządzenie doskonałe dla miłośników zdrowego trybu życia. W odróżnieniu od tradycyjnych modeli sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka w wolnym tempie rozdrabnia, miażdży a następnie przeciera owoce albo warzywo poprzez sito. Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany w MSO-16 jest pełen witamin, błonnika, nie ulega napowietrzeniu, ma znakomity smak i konsystencję. Obszerne możliwości Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 zaopatrzona jest w dwa filtry siatkowe ze stali rdzoodpornej (nieduże i obszerne oczka). Dzięki nim przypasujesz gęstość soków do swych preferencji. Gęsty napój doskonale ukoi pragnienie oraz głód. Stanie na wysokości zadania jako pożywna przekąska po treningu, czy pracach w ogrodzie. Transparentny sok ochoczo wypiją dzieci, może być także bazą dla innych potraw – drinków, koktajli, deserów. obszerny, pojemny litrowy dzbanek i pojemnik na miąższ (800 ml) pozwolą na skuteczną pracę, bez konieczności częstego opróżniania i mycia naczyń. Skuteczny i ergonomiczny Urządzenie pracuje na niskich szybkościach (66 obr./min), wyciskając przy tym precyzyjnie i równomiernie sok. Wewnętrzny ślimak, umieszczony w urządzeniu MSO-16 robi to wolno i skrupulatnie, bez zbędnego wzrostu temperatury i napowietrzania soku. Pozwala uzyskać napój z większości gatunków warzyw, owoców, a także ziół. Także takich, których nie można stosować w charakterystycznej sokowirówce – natki pietruszki, szpinaku, sałaty, trawy pszenicznej, malin, porzeczek, ananasów, mango i wielu innych. Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 ma dwa otwory wsadowe do podawania większych i mniejszych produktów. spory otwór pozwoli na wyciskanie owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia Bezpieczny w używaniu Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 ma możliwość blokady, dzięki czemu Twój blat kuchenny pozostanie czysty, bez zbędnych plam i resztek owoców. System blokady sprawdzi się w trakcie opróżniania pojemników i mycia urządzenia. Po skończonej pracy przez otwór wlotowy należy wlać wodę. Po włączeniu wyciskarki nastąpi samoczynne przepłukanie wnętrza urządzenia. Wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce....
 • Producent MPM Product 
 • Funkcje łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse, blokada kapania 
 • Kolor czarny, srebrny 
 • Moc 200 W
 • Prędkość obrotowa 60 obr/min
 • Ilość prędkości
 • Pojemność pojemnika na sok 1 l
 • Pojemnik na sok tak 
 • Pojemność pojemnika na miąższ 0.8 l
 • Pojemnik na miąższ tak 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking blenderów ręcznych braun - Jaki najlepszy?

☆ Sam Cook PSC-50/B ☆

Sam Cook PSC-50/B Najniższa Cena Online Sam Cook Gotowanie to dziś element sztuki. A sztuka kulinarna to eksperymenty i bezustanne obalanie stereotypów. Jednak wyśmienite dzieło jest wynikiem nie tylko talentu artysty, lecz i wspaniałych urządzeń. Właśnie takich jak Sam Cook Sam Cook to linia towarów wytwarzana dla wymagających. Rezultat pracy wielu profesjonalistów, dla których gotowanie jest życiową pasją. Ich kulinarny kunszt charakteryzuje kreatywne szaleństwo i odwaga w eksperymentowaniu ze smakiem. Wypróbuj najwyższej klasy urządzenia kuchenne i poczuj się mistrzem w swej kuchni. WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA Sam Cook PSC-50 technika powolnego wyciskania soku z owoców i warzyw zezwala na pozyskanie maksymalnej, płynnej dawki witamin, części odżywczych i błonnika. Wolno wyciskane soki są niedużo napowietrzone, zawarte w nich składniki nie ulegają podgrzaniu w procesie wyciskania; soki można przechowywać w chłodziarce choćby do 72 godzin. Wyciskarka Sam Cook pracuje wyjątkowo wolno, mechanizm miażdżąco-wyciskający obraca się wyłącznie 33 razy na minutę. W praktyce oznacza to, że możemy pozyskać przeciętnie dwa razy więcej soku z owoców i warzyw, niżeli ma to miejsce w typowej sokowirówce. Konsystencja soku dostosowywana jest za pomocą wymiennych modułów z sitem. Zastosowanie optymalnie sita z mniejszymi lub pokaźniejszymi oczkami pozwala na pozyskanie soku bardziej albo mniej krystalicznego. Konstrukcja urządzenia umożliwia wyciskanie soku praktycznie ze wszystkich roślin (twardych i miękkich) i z ich elementów (np. Liści). Dzięki czemu możemy komponować napoje o ulubionych smakach albo zaleceniach dla naszego zdrowia. Z powodzeniem możemy także podawać do wyciskarki ziarna (np. Soi) i orzechy, dostając w ten sposób mleko czy np. Masło orzechowe. Bezpieczne stosowanie wyciskarki gwarantuje system SafetyLock uniemożliwiający uruchomienie artykułu przy złym konstrukcji komponentów. Bezpieczne jest tu także dozowanie owoców i warzyw. Otwór wlotowy zezwala na podawanie całych części lub ich obszerniejszych części – średnica 8 cm. Aby uniemożliwić włożenie np. Rąk, wlot zabezpieczony jest obrotowym podajnikiem. Wyciskarka posiada funkcję REVERS. Pozwala ona na cofnięcie miażdżonej masy owocowej czy warzywnej w sytuacji chwilowej blokady, spowodowanej np. Zgrubiałym włóknem czy zbyt grubą skórką. W częstym wykorzystywaniu sprawdza się także funkcja samoczyszczenia....
 • Producent Sam Cook 
 • Funkcje regulacja prędkości 
 • Kolor czarny 
 • Moc 33 W
Inne Rankingi i Publikacje:  Ranking szklanych brytfann do piekarnika – Jaka najlepsza?

Staramy się, aby propozycje TOP10 pozwoliły w wyborze dobrego urządzenia. Poniżej prezentujemy najtańsze wyciskarki mpm.


Najtańsze wyciskarki mpm – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych wyciskarek mpm. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ MPM Product MSO-12 ☆

MPM Product MSO-12 Najniższa Cena Online Wyciskarka MPM MSO-12M Wyciskarka wolnoobrotowa MPM MSO-12M to urządzenie doskonałe dla entuzjastów zdrowego trybu życia. W odróżnieniu od klasycznych modeli sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka rozdrabnia, miażdży a następnie przeciera poprzez sito. Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany w MSO-12M jest najwyższej jakości, nadzwyczajny smak i konsystencję. Duże możliwości Wyciskarka wolnoobrotowa MPM MSO-12M wyposażona jest w duży, litrowy dzbanek i zbiornik na miąższ o pojemności 800 ml, które umożliwią długą pracę, bez konieczności częstego opróżniania i mycia naczyń. Cicha praca pozwala korzystać z wyciskarki o każdej porze dnia, nie zakłócając spokoju innym domownikom. Funkcja Reverse Wyciskarka wolnoobrotowa MPM MSO-12M posiada także funkcję REVERSE, która umożliwia działanie silnika na wstecznych obrotach. Skorzystaj z tej funkcji bardzo przy wyciskaniu soku z owoców cytrusowych, gdzie błony i włókna mogą zapychać otwory sita. Wydajny i poręczny Urządzenie pracuje na niskich szybkościach (60 obr./min), wyciskając przy tym dokładnie i równomiernie sok. Wewnętrzny ślimak, umieszczony w urządzeniu MPM MSO-12M robi to wolno i precyzyjnie, bez zbędnego wzrostu temperatury i napowietrzania soku. Pozwala uzyskać napój z większości gatunków warzyw, owoców, a także ziół. Także takich, których nie można stosować w standardowej sokowirówce – natki pietruszki, szpinaku, sałaty, trawy pszenicznej, malin, porzeczek, ananasów, mango i wielu innych.
 • Producent MPM Product 
 • Funkcje łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse, blokada kapania 
 • Kolor stalowy, srebrny, czarny 
 • Moc 120 W
 • Prędkość obrotowa 60 obr/min
 • Ilość prędkości
 • Pojemność pojemnika na sok 1 l
 • Pojemnik na sok tak 
 • Pojemność pojemnika na miąższ 0.8 l
 • Pojemnik na miąższ tak 

☆ MPM Product MSO-16 ☆

MPM Product MSO-16 Najniższa Cena Online Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 to urządzenie perfekcyjne dla zwolenników zdrowego trybu życia. W odróżnieniu od konwencjonalnych modeli sokowirówek, które ścierają i odwirowują produkty, wyciskarka w wolnym tempie rozdrabnia, miażdży a następnie przeciera owoce albo warzywo poprzez sito. Dzięki takiemu procesowi sok pozyskany w MSO-16 jest pełen witamin, błonnika, nie ulega napowietrzeniu, ma perfekcyjny smak i konsystencję. Spore możliwości Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 wyekwipowana jest w dwa filtry siatkowe ze stali rdzoodpornej (drobne i znaczne oczka). Dzięki nim przystosujesz gęstość soków do swych preferencji. Gęsty napój idealnie ukoi pragnienie i głód. Stanie na wysokości zadania jako pożywna przekąska po treningu, czy pracach w ogrodzie. Transparentny sok ochoczo wypiją dzieci, może być także bazą dla innych potraw – drinków, koktajli, deserów. spory, pojemny litrowy dzbanek i pojemnik na miąższ (800 ml) pozwolą na efektywną pracę, bez konieczności częstego opróżniania i mycia naczyń. Sprawny i ergonomiczny Urządzenie pracuje na niskich prędkościach (66 obr./min), wyciskając przy tym skrupulatnie i równomiernie sok. Wewnętrzny ślimak, umieszczony w urządzeniu MSO-16 robi to wolno i starannie, bez zbędnego wzrostu temperatury i napowietrzania soku. Pozwala uzyskać napój z większości gatunków warzyw, owoców oraz ziół. Także takich, których nie można stosować w charakterystycznej sokowirówce – natki pietruszki, szpinaku, sałaty, trawy pszenicznej, malin, porzeczek, ananasów, mango i wielu innych. Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 ma dwa otwory wsadowe do podawania większych i mniejszych produktów. wielki otwór pozwoli na wyciskanie owoców i warzyw bez konieczności ich krojenia Bezpieczny w używaniu Wyciskarka wolnoobrotowa MSO-16 ma możliwość blokady, dzięki czemu Twój blat kuchenny pozostanie czysty, bez zbędnych plam i resztek owoców. System blokady spełni oczekiwania podczas opróżniania pojemników i mycia urządzenia. Po skończonej pracy poprzez otwór wlotowy należy wlać wodę. Po włączeniu wyciskarki nastąpi samoczynne przepłukanie wnętrza urządzenia. Wszystkie zdejmowane elementy można myć w zmywarce....
 • Producent MPM Product 
 • Funkcje łatwe czyszczenie, regulacja prędkości, nóżki antypoślizgowe, funkcja reverse, blokada kapania 
 • Kolor czarny, srebrny 
 • Moc 200 W
 • Prędkość obrotowa 60 obr/min
 • Ilość prędkości
 • Pojemność pojemnika na sok 1 l
 • Pojemnik na sok tak 
 • Pojemność pojemnika na miąższ 0.8 l
 • Pojemnik na miąższ tak 
Inne Rankingi i Publikacje:  Ranking brytfann z podgrzewaczem – Jaka najlepsza?

☆ Sam Cook PSC-50/B ☆

Sam Cook PSC-50/B Najniższa Cena Online Sam Cook Gotowanie to dziś element sztuki. A sztuka kulinarna to eksperymenty i nieprzerwane obalanie stereotypów. Jednak nadzwyczajne dzieło jest wynikiem nie tylko talentu artysty, lecz i idealnych sprzętów. Właśnie takich jak Sam Cook Sam Cook to linia artykułów wyprodukowana dla wymagających. Rezultat pracy wielu profesjonalistów, dla których gotowanie jest życiową pasją. Ich kulinarny kunszt charakteryzuje kreatywne szaleństwo i odwaga w eksperymentowaniu ze smakiem. Wypróbuj najwyższej klasy urządzenia kuchenne i poczuj się mistrzem w swojej kuchni. WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA Sam Cook PSC-50 technologia powolnego wyciskania soku z owoców i warzyw umożliwia pozyskanie maksymalnej, płynnej dawki witamin, części odżywczych i błonnika. Wolno wyciskane soki są mało napowietrzone, zawarte w nich elementy nie ulegają podgrzaniu w procesie wyciskania; soki można przechowywać w chłodziarce nawet do 72 godzin. Wyciskarka Sam Cook pracuje niezwykle wolno, mechanizm miażdżąco-wyciskający obraca się tylko 33 razy na minutę. W praktyce oznacza to, że możemy pozyskać średnio dwa razy więcej soku z owoców i warzyw, niż ma to miejsce w charakterystycznej sokowirówce. Konsystencja soku dostosowywana jest przy pomocy wymiennych modułów z sitem. Wykorzystanie stosownie sita z mniejszymi lub pokaźniejszymi oczkami umożliwia pozyskanie soku bardziej lub mniej krystalicznego. Kompozycja urządzenia pozwala na wyciskanie soku praktycznie ze wszystkich roślin (twardych i miękkich) i z ich elementów (np. Liści). Dzięki temu możemy komponować napoje o ulubionych smakach albo zaleceniach dla naszego zdrowia. Z powodzeniem możemy także podawać do wyciskarki ziarna (np. Soi) i orzechy, dostając w ten sposób mleko czy np. Masło orzechowe. Bezpieczne wykorzystywanie wyciskarki zagwarantuje system SafetyLock uniemożliwiający uruchomienie produktu przy złym montażu elementów. Bezpieczne jest tu także dozowanie owoców i warzyw. Otwór wlotowy pozwala na podawanie całych składników albo ich obszerniejszych części – średnica 8 cm. Aby uniemożliwić włożenie np. Dłoni, wlot zabezpieczony jest obrotowym podajnikiem. Wyciskarka posiada funkcję REVERS. Pozwala ona na cofnięcie miażdżonej masy owocowej czy warzywnej w przypadku chwilowej blokady, spowodowanej np. Zgrubiałym włóknem czy zbyt grubą skórką. W częstym używaniu sprawdza się także funkcja samoczyszczenia....
 • Producent Sam Cook 
 • Funkcje regulacja prędkości 
 • Kolor czarny 
 • Moc 33 W

Podsumowanie, czyli jaka wyciskarka mpm będzie dobra? TOP3 modeli


Next Post

ranking wyciskarek wolnoobrotowych skg - Jaka najlepsza?

pon. cze 21 , 2021
Poniżej przedstawiamy aktualne na zestawienia TOP wyciskarek wolnoobrotowych skg. Zachęcamy […]

WITAMINY