Ranking brytfann granitowych – Jaka najlepsza?

Prezentujemy aktualne na luty 2024 zestawienia TOP brytfann granitowych. Zachęcamy do wyrażania opinii na temat pozycji, jakie przedstawia ranking brytfann granitowych.

Ranking brytfann granitowych – luty 2024

Zestawienie TOP10 najchętniej wybieranych brytfann granitowych. Ranking zawierający polecane brytfanny granitowe jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Berlinger haus Brytfanna / blacha do pieczenia 35cm metallic rose gold [bh-1665] ☆

Berlinger haus Brytfanna / blacha do pieczenia 35cm metallic rose gold [bh-1665] Najniższa Cena Online Brytfanna/blacha do pieczenia firmy BERLINGER HAUS z serii ROSE GOLD z powłoką granitową przystosowana do typu kuchenek, także do indukcyjnych. atrybuty: Materiał: wysokiej jakości prasowanego aluminium pokryta z zewnątrz żaroodpornym lakierem o charakterystycznym metalicznym połysku. Potrójna powłoka granitowa anty-przywierająca w kolorze czarnym. Możliwość pieczenia w temperaturze do 220 stopni C. Możliwość mycia w zmywarce. Wolna od związków PFOA, kadmu i ołowiu. ECO Friendly Kolor: Różowe złoto rozmiar: 35 x 25 x 6cm Potrójna granitowa powłoka anty-przywierająca nie zawierająca krzywdzącego PFOA (kwas perfluorooktanowy) oraz wolna od związków kadmu i ołowiu. Nowej generacji powłoka granitowa to dobór dla wszelkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować równocześnie do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa warstwa non-stick to powłoka progresywnego teflonu która została wzbogacona miałem granitowym, dzięki czemu uzyskuje pokaźniejszą twardość. Jest twardsza niżeli zwykły teflon, lecz przy tym zachowuje jego atuty: nie przypala, należycie rozprowadza ciepło. Łączy mocne strony naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie atuty teflonu, ale jest bardziej odporna na uszkodzenia, przewyższa w tym choćby powłoki ceramiczne. Granitowa powłoka powoduje, iż naczynia są wyjątkowo wytrzymałe na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten typ garnków i patelni pozwala jeszcze na smażenie przy użyciu niepokaźnej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.
  • Producent BERLINGER HAUS 

☆ Berlinger haus Brytfanna marmurowa 35x25cm czarny [bh-6017] ☆

Berlinger haus Brytfanna marmurowa 35x25cm czarny [bh-6017] Najniższa Cena Online Brytfanna granitowa 35cm Berlingerhaus Aquamarine BH-6017 Brytfanna/blacha do pieczenia producenta BERLINGER HAUS z kolekcji i-Rose z warstwą granitową dopasowana do typu kuchni, także do indukcyjnych. właściwości: Materiał: wysokiej jakości prasowanego aluminium pokryta z zewnątrz żarodpornym lakierem o charakterystycznym metalicznym połysku. Potrójna warstwa granitowa anty-przywierająca w kolorze czarnym Możliwość pieczenia w temperaturze do 220 poziomów C Możliwość mycia w zmywarce. Wolna od związków PFOA, Kadmu i ołowiu ECO Friendly Kolor: Aquamarine (niebieski) wymiar: 35 x 25 x 6cm Potrójna granitowa powłoka anty-przywierająca nie zawierająca krzywdzącego PFOA (kwas perfluorooktanowy) oraz wolna od związków kadmu i ołowiu. Nowej generacji powłoka granitowa to dobór dla wszelkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować zarówno do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa warstwa non-stick to powłoka nowoczesnego teflonu która została wzbogacona miałem granitowym, dzięki czemu uzyskuje większą twardość. Jest twardsza niżeli zwykły teflon, lecz przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala, prawidłowo rozprowadza ciepło. Łączy atuty naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie zalety teflonu, lecz jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia, przewyższa w tym choćby powłoki ceramiczne. Granitowa warstwa powoduje, iż naczynia są wyjątkowo wytrzymałe na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten wariant garnków i patelni pozwala ponadto na smażenie przy użyciu niewielkiej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.
  • Producent Berlinger Haus 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking sokowirówek łucznik - Jaka najlepsza?

☆ BRYTFANNA GRANITOWA 5.2L 2 ELE. BERLINGER HAUS GRANIT DIAMOND [BH-1461] ☆

BRYTFANNA GRANITOWA 5.2L 2 ELE. BERLINGER HAUS GRANIT DIAMOND [BH-1461] Najniższa Cena Online Brytfanna 5.2L 2 ele. Marki BERLINGER HAUS z kolekcji GRANIT DIAMOND z nie przywierająca warstwą granitową PFOA free.dostosowana do typu kuchenek, także do indukcyjnych. Pokrywa ze szkła ŻAROODPORNEGOPrzystosowana do mycia w zmywarce. Cechy: 3-warstwowa powłoka granitowa bez PFOA, a także wolna od związków kadmu i ołowiu turboindukcja możliwość pieczenia bez pokrywki bezpieczne w temperaturze: -20 do +220 °C przypasowane do zmywarki kolor: CZARNY wymiary brytfanny: 40 x 22,5 x 10,9 cm, objętość: 5,2L Potrójna granitowa powłoka anty-przywierająca nie zawierająca destrukcyjnego PFOA (kwas perfluorooktanowy), a także wolna od związków kadmu i ołowiu. Nowej generacji powłoka granitowa to wybór dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować jednocześnie do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa powłoka non-stick to warstwa nowoczesnego teflonu która pozostała wzbogacona miałem granitowym, dzięki temu uzyskuje pokaźniejszą twardość. Jest twardsza niżeli zwykły teflon, ale przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala, korzystnie rozprowadza ciepło. Łączy zalety naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie atuty teflonu, ale jest bardziej odporna na uszkodzenia, przewyższa w tym choćby powłoki ceramiczne.Granitowa warstwa sprawia, iż naczynia są stanowczo wytrzymałe na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten typ garnków i patelni pozwala jeszcze na smażenie przy użyciu niewiele znaczącej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.
  • Producent BERLINGER HAUS 

☆ BRYTFANNA / BLACHA DO PIECZENIA 35CM BERLINGER HAUS METALLIC AQUAMARINE LINE [BH-1882] (5999056791961) ☆

BRYTFANNA / BLACHA DO PIECZENIA 35CM BERLINGER HAUS METALLIC AQUAMARINE LINE [BH-1882] (5999056791961) Najniższa Cena Online Brytfanna/blacha do pieczenia firmy BERLINGER HAUS z linii AQUAMARINE z warstwą granitową przystosowana do rodzaju kuchenek, także do indukcyjnych. właściwości: Materiał: wysokiej jakości prasowanego aluminium pokryta z zewnątrz żaroodpornym lakierem o specyficznym metalicznym połysku. Potrójna powłoka granitowa anty-przywierająca w odcieniu czarnym. Możliwość pieczenia w temperaturze do 220 stopni C. Możliwość mycia w zmywarce. Wolna od związków PFOA, kadmu i ołowiu. ECO Friendly Kolor: granatowy wymiar: 35 x 25 x 6cm Potrójna granitowa powłoka anty-przywierająca nie zawierająca destrukcyjnego PFOA (kwas perfluorooktanowy) i wolna od związków kadmu i ołowiu. Nowej generacji warstwa granitowa to dobór dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować jednocześnie do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa warstwa non-stick to powłoka postępowego teflonu która została wzbogacona miałem granitowym, dzięki temu uzyskuje większą twardość. Jest twardsza aniżeli zwykły teflon, lecz przy tym zachowuje jego atuty: nie przypala, należycie rozprowadza ciepło. Łączy mocne strony naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie mocne strony teflonu, lecz jest bardziej odporna na uszkodzenia, przewyższa w tym choćby powłoki ceramiczne. Granitowa powłoka powoduje, iż naczynia są wyjątkowo odporne na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten typ garnków i patelni pozwala na dodatek na smażenie przy użyciu nieznacznej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.
  • Producent BERLINGER HAUS 

☆ Brytfanna granitowa 2 ele. 3.8l 33cm granit diamond [bh-1460] marki Berlinger haus ☆

Brytfanna granitowa 2 ele. 3.8l 33cm granit diamond [bh-1460] marki Berlinger haus Najniższa Cena Online Brytfanna 3.8L 2 ele. Firmy BERLINGER HAUS z kolekcji GRANIT DIAMOND z nie przywierajaca powloka granitowa PFOA free.przypasowana do rodzaju kuchni, takze do indukcyjnych. Pokrywa ze szkla hartowanego z otworem wentylacyjnym zawierajaca uchwyt z dozownikiem ze stali nierdzewnej (Arom Knob). Dzieki innowacyjnemu uchwytowi rodzaju Aroma Knob mozna w komfortowy sposób dozowac do wnetrza brytfanny przyprawy albo oliwe np. Smakowa. Potrawa bedzie dzieki temu soczysta i nie przypali sie.przystosowana do mycia w zmywarce.Pokrywa ze szkla hartowanego nadaje się do brytfanny oraz do patelni. właściwości: 3-warstwowa powloka granitowa bez PFOA oraz wolna od zwiazków kadmu i olowiu turboindukcja mozliwosc pieczenia bez pokrywki bezpieczne w temperaturze: -20 do +220 °C dopasowane do zmywarki kolor: CZARNY wymiary brytfanny: 33,5cm x 25cm x 9,8 cm, Pojemnosc: 3.8L Potrójna granitowa powloka anty-przywierajaca nie zawierajaca szkodliwego PFOA (kwas perfluorooktanowy) oraz wolna od zwiazków kadmu i olowiu. Nowej generacji powloka granitowa to dobór dla wszystkich, którzy chca w prosty sposób przygotowywac zdrowe i smaczne posilki, zapomniec o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwowac potrawy o naturalnym smaku i w pelni soczyste. Mozna stosowac równocześnie do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa powloka non-stick to powłoka innowacyjnego teflonu która zostala wzbogacona mialem granitowym, dzieki czemu uzyskuje wieksza twardosc. Jest twardsza niz zwykly teflon, lecz przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala, poprawnie rozprowadza cieplo. Laczy mocne strony naczyn zeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie mocne strony teflonu, lecz jest bardziej wytrzymała na uszkodzenia, przewyzsza w tym nawet powloki ceramiczne.Granitowa powloka sprawia, ze naczynia sa wyjatkowo wytrzymałe na wszelkie zarysowania i trwale. Ten typ garnków i patelni pozwala równiez na smazenie przy uzyciu drobnej ilosci tluszczu, poniewaz naczynie rozgrzewa sie podobnie do kamienia i oddaje cieplo cala swa powierzchnia.
  • Producent BERLINGER HAUS 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking sokowirówek szybkoobrotowych - Jaka najlepsza?

Mamy nadzieję, że propozycje TOP10 pomogły w wyborze dobrego sprzętu. Poniżej prezentujemy najtańsze brytfanny granitowe.


Najtańsze brytfanny granitowe – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 najtańszych brytfann granitowych. Ranking został posegregowany rosnąco według ceny i aktualizowany jest na bieżąco.

☆ Berlinger haus Brytfanna / blacha do pieczenia 35cm metallic rose gold [bh-1665] ☆

Berlinger haus Brytfanna / blacha do pieczenia 35cm metallic rose gold [bh-1665] Najniższa Cena Online Brytfanna/blacha do pieczenia marki BERLINGER HAUS z serii ROSE GOLD z powłoką granitową dostosowana do typu kuchenek, także do indukcyjnych. właściwości: Materiał: wysokiej jakości prasowanego aluminium pokryta z zewnątrz żaroodpornym lakierem o standardowym metalicznym połysku. Potrójna warstwa granitowa anty-przywierająca w odcieniu czarnym. Możliwość pieczenia w temperaturze do 220 stopni C. Możliwość mycia w zmywarce. Wolna od związków PFOA, kadmu i ołowiu. ECO Friendly Kolor: Różowe złoto wymiar: 35 x 25 x 6cm Potrójna granitowa powłoka anty-przywierająca nie zawierająca krzywdzącego PFOA (kwas perfluorooktanowy) i wolna od związków kadmu i ołowiu. Nowej generacji powłoka granitowa to dobór dla wszelkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować zarówno do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa warstwa non-stick to warstwa nowoczesnego teflonu która została wzbogacona miałem granitowym, dzięki temu uzyskuje pokaźniejszą twardość. Jest twardsza aniżeli zwykły teflon, ale przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala, dobrze rozprowadza ciepło. Łączy mocne strony naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie zalety teflonu, lecz jest bardziej oporna na uszkodzenia, przewyższa w tym choćby powłoki ceramiczne. Granitowa powłoka powoduje, iż naczynia są wyjątkowo niepodatne na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten rodzaj garnków i patelni pozwala też na smażenie przy użyciu nieznacznej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.
  • Producent BERLINGER HAUS 

☆ Berlinger haus Brytfanna marmurowa 35x25cm czarny [bh-6017] ☆

Berlinger haus Brytfanna marmurowa 35x25cm czarny [bh-6017] Najniższa Cena Online Brytfanna granitowa 35cm Berlingerhaus Aquamarine BH-6017 Brytfanna/blacha do pieczenia producenta BERLINGER HAUS z serii i-Rose z warstwą granitową dostosowana do typu kuchenek, także do indukcyjnych. atrybuty: Materiał: wysokiej jakości prasowanego aluminium pokryta z zewnątrz żarodpornym lakierem o charakterystycznym metalicznym połysku. Potrójna warstwa granitowa anty-przywierająca w odcieniu czarnym Możliwość pieczenia w temperaturze do 220 stopni C Możliwość mycia w zmywarce. Wolna od związków PFOA, Kadmu i ołowiu ECO Friendly Kolor: Aquamarine (niebieski) rozmiar: 35 x 25 x 6cm Potrójna granitowa warstwa anty-przywierająca nie zawierająca zgubnego PFOA (kwas perfluorooktanowy), a także wolna od związków kadmu i ołowiu. Nowej generacji powłoka granitowa to wybór dla wszystkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować równocześnie do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa powłoka non-stick to warstwa innowacyjnego teflonu która została wzbogacona miałem granitowym, dzięki temu uzyskuje pokaźniejszą twardość. Jest twardsza niżeli zwykły teflon, ale przy tym zachowuje jego mocne strony: nie przypala, korzystnie rozprowadza ciepło. Łączy zalety naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie zalety teflonu, lecz jest bardziej odporna na uszkodzenia, przewyższa w tym choćby powłoki ceramiczne. Granitowa warstwa powoduje, iż naczynia są wyjątkowo odporne na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten wariant garnków i patelni pozwala ponadto na smażenie przy użyciu niedużej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.
  • Producent Berlinger Haus 
Inne Rankingi i Publikacje:  ranking wyciskarek do cytrusów zelmer - Jaka najlepsza?

☆ BRYTFANNA / BLACHA DO PIECZENIA 35CM BERLINGER HAUS METALLIC AQUAMARINE LINE [BH-1882] (5999056791961) ☆

BRYTFANNA / BLACHA DO PIECZENIA 35CM BERLINGER HAUS METALLIC AQUAMARINE LINE [BH-1882] (5999056791961) Najniższa Cena Online Brytfanna/blacha do pieczenia firmy BERLINGER HAUS z kolekcji AQUAMARINE z warstwą granitową dopasowana do rodzaju kuchenek, także do indukcyjnych. cechy: Materiał: wysokiej jakości prasowanego aluminium pokryta z zewnątrz żaroodpornym lakierem o typowym srebrnym połysku. Potrójna warstwa granitowa anty-przywierająca w kolorze czarnym. Możliwość pieczenia w temperaturze do 220 stopni C. Możliwość mycia w zmywarce. Wolna od związków PFOA, kadmu i ołowiu. ECO Friendly Kolor: granatowy rozmiar: 35 x 25 x 6cm Potrójna granitowa powłoka anty-przywierająca nie zawierająca szkodliwego PFOA (kwas perfluorooktanowy) oraz wolna od związków kadmu i ołowiu. Nowej generacji warstwa granitowa to dobór dla wszelkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować równocześnie do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa powłoka non-stick to powłoka nowoczesnego teflonu która została wzbogacona miałem granitowym, dzięki czemu uzyskuje obszerniejszą twardość. Jest twardsza niż zwykły teflon, lecz przy tym zachowuje jego atuty: nie przypala, dobrze rozprowadza ciepło. Łączy mocne strony naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie zalety teflonu, ale jest bardziej niepodatna na uszkodzenia, przewyższa w tym nawet powłoki ceramiczne. Granitowa warstwa powoduje, iż naczynia są wyjątkowo odporne na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten wariant garnków i patelni pozwala również na smażenie przy użyciu małej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.
  • Producent BERLINGER HAUS 

☆ Brytfanna granitowa 2 ele. 3.8l 33cm granit diamond [bh-1460] marki Berlinger haus ☆

Brytfanna granitowa 2 ele. 3.8l 33cm granit diamond [bh-1460] marki Berlinger haus Najniższa Cena Online Brytfanna 3.8L 2 ele. Marki BERLINGER HAUS z linii GRANIT DIAMOND z nie przywierajaca powloka granitowa PFOA free.dostosowana do typu kuchni, takze do indukcyjnych. Pokrywa ze szkla hartowanego z otworem wentylacyjnym zawierajaca uchwyt z dozownikiem ze stali rdzoodpornej (Arom Knob). Dzieki nowoczesnemu uchwytowi typu Aroma Knob mozna w wygodny sposób dozowac do wnetrza brytfanny przyprawy albo oliwe np. Smakowa. Potrawa bedzie dzieki temu soczysta i nie przypali sie.dostosowana do mycia w zmywarce.Pokrywa ze szkla hartowanego pasuje do brytfanny oraz do patelni. właściwości: 3-warstwowa powloka granitowa bez PFOA i wolna od zwiazków kadmu i olowiu turboindukcja mozliwosc pieczenia bez pokrywki bezpieczne w temperaturze: -20 do +220 °C przystosowane do zmywarki kolor: CZARNY rozmiary brytfanny: 33,5cm x 25cm x 9,8 cm, Pojemnosc: 3.8L Potrójna granitowa powloka anty-przywierajaca nie zawierajaca szkodliwego PFOA (kwas perfluorooktanowy) oraz wolna od zwiazków kadmu i olowiu. Nowej generacji powloka granitowa to dobór dla wszelkich, którzy chca w prosty sposób przygotowywac zdrowe i smaczne posilki, zapomniec o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwowac potrawy o naturalnym smaku i w pelni soczyste. Mozna stosowac jednocześnie do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa powloka non-stick to warstwa nowoczesnego teflonu która zostala wzbogacona mialem granitowym, dzieki czemu uzyskuje wieksza twardosc. Jest twardsza niz zwykly teflon, lecz przy tym zachowuje jego zalety: nie przypala, korzystnie rozprowadza cieplo. Laczy atuty naczyn zeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie zalety teflonu, lecz jest bardziej oporna na uszkodzenia, przewyzsza w tym nawet powloki ceramiczne.Granitowa powloka sprawia, ze naczynia sa wyjatkowo odporne na wszelkie zarysowania i trwale. Ten rodzaj garnków i patelni pozwala równiez na smazenie przy uzyciu niedużej ilosci tluszczu, poniewaz naczynie rozgrzewa sie podobnie do kamienia i oddaje cieplo cala swa powierzchnia.
  • Producent BERLINGER HAUS 

☆ BRYTFANNA GRANITOWA 5.2L 2 ELE. BERLINGER HAUS GRANIT DIAMOND [BH-1461] ☆

BRYTFANNA GRANITOWA 5.2L 2 ELE. BERLINGER HAUS GRANIT DIAMOND [BH-1461] Najniższa Cena Online Brytfanna 5.2L 2 ele. Marki BERLINGER HAUS z linii GRANIT DIAMOND z nie przywierająca powłoką granitową PFOA free.przypasowana do typu kuchenek, także do indukcyjnych. Pokrywa ze szkła ŻAROODPORNEGOPrzystosowana do mycia w zmywarce. Cechy: 3-warstwowa warstwa granitowa bez PFOA, a także wolna od związków kadmu i ołowiu turboindukcja możliwość pieczenia bez pokrywki bezpieczne w temperaturze: -20 do +220 °C dopasowane do zmywarki kolor: CZARNY wymiary brytfanny: 40 x 22,5 x 10,9 cm, pojemność: 5,2L Potrójna granitowa powłoka anty-przywierająca nie zawierająca krzywdzącego PFOA (kwas perfluorooktanowy) i wolna od związków kadmu i ołowiu. Nowej generacji powłoka granitowa to dobór dla wszelkich, którzy chcą w prosty sposób przygotowywać zdrowe i smaczne posiłki, zapomnieć o przywieraniu jedzenia do dna garnka czy brytfanny i serwować potrawy o naturalnym smaku i w pełni soczyste. Można stosować zarówno do gotowania na kuchence jak i w piekarniku. Granitowa warstwa non-stick to powłoka innowacyjnego teflonu która została wzbogacona miałem granitowym, dzięki czemu uzyskuje pokaźniejszą twardość. Jest twardsza niżeli zwykły teflon, ale przy tym zachowuje jego atuty: nie przypala, należycie rozprowadza ciepło. Łączy zalety naczyń żeliwnych i teflonowych. Ma wszelkie atuty teflonu, ale jest bardziej oporna na uszkodzenia, przewyższa w tym nawet powłoki ceramiczne.Granitowa warstwa sprawia, iż naczynia są niezwykle oporne na wszelkie zarysowania i trwałe. Ten typ garnków i patelni pozwala jeszcze na smażenie przy użyciu nieznacznej ilości tłuszczu, ponieważ naczynie rozgrzewa się podobnie do kamienia i oddaje ciepło całą swą powierzchnią.
  • Producent BERLINGER HAUS 

Podsumowanie, czyli jaki brytfanna granitowa będzie dobry? TOP3 modeli


Next Post

Ranking szklanych brytfann do piekarnika – Jaka najlepsza?

pon. cze 21 , 2021
Prezentujemy aktualne na zestawienia TOP szklanych brytfann do piekarnika. Zachęcamy […]

Inne witaminy oraz poradniki z rankingami

WITAMINY